Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnál is úgy van, ha aznap...

Másnál is úgy van, ha aznap tanult valamit, akkor aznap nem tudja olyan jól, de alvás után másnap pedig mintha új életet öntöttek volna bele?

Figyelt kérdés

Sajnos én aznap megtanulok valamit, akkor eléggé dadogósan tudom csak. Legyen az középiskolai, egyetemi tanulnivaló.

Alvás előtt mindig átnézem, és 5ször jobban fogok rá emlékezni mint azelőtti nap.

Ez miért van? Miért igy van ez? Másnál is hasonlóan megy? Alvás után jobban megragadnak a dolgok?


2013. jan. 30. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rövidtávú memóriából idő kell míg átkerül a hosszútávúba.
2013. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így van, ezért amit nem jegyzek meg azt nem erőltetem, mert tudom ha eleget tanultam, akkor másnapra tudni fogom. Általában így szokott lenni.
2013. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van. :) Szerintem ilyenkor leülepednek bennünk a dolgok, vagy csak szimplán zsenik vagyunk.
2013. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Én ezt annak tudom be, hogy amikor sokat tanulok egyszerre annyira lefárad az agyam, hogy a felidézéshez sincs energiám.
2013. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2013. febr. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!