Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi 0,25-ös Frontint kell...

Mennyi 0,25-ös Frontint kell bevenni ahhoz, hogy az egész éjjelt végigaludjam és csak másnap délután keljek fel?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rosszul alszom, stressz miatt, munka miatt - ma voltam dokinál, felírta a Frontint, azt mondta este vegyek be 2-t. Most jön a hétvége és én arra gondoltam, szombaton egész nap is aludhatnék akár - de ahhoz elég lesz 2 szem? Mennyit vehetek be max. amitől még nem lesz bajom, de mondjuk másnap délutánig alszom?

2012. szept. 27. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
2-t
2012. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne akarj olyan sokat aludni, magas a pulzusod is? én is ezt a frontint szedtem a 120 as pulzusomra, szépen le is vitte 80-70 körül én napi egyet szedtem, 3-4 napig, de nem jó dolog nyugatatón élni én a 2-t se ajánlom neked mert ahogy beveszed az elsőt utána egy félóra kb és álmosságot fogsz érezni. vagyis hány kiló vagy? És próbálkozhatnál mással is pl levendula, meditációs zene halkan, és ne húzd fel magad ennyire a munkán
2012. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam nyugtató teát, meg vény nélküli szereket (Valeriana), de nekem ezek nem hatottak, ugyanúgy csak 3 órákat aludtam és reggel zaklatottan, idegesen ébredek mindig.

Am 185cm magas vagyok és 80kg. (25/F)

Zenére nem tudok aludni.

Napközben kifáradok fizikálisan, éjjel mégis a plafont lesem reggelig... már nagyon kimerült vagyok! Hétvégén aludni akarok egész nap. Szóval max.mennyit vehetek be egyszerre, amitől egyhuzamban sokat aludhatnék?

2012. szept. 27. 15:26
 4/6 anonim válasza:
vegyél be egyet utána ha nem érzed hogy kezdesz fáradni egy háromnegyed óra múlva vegyél be még egyet, de ne szokj rá, tudom nehéz most de szerintem ha ennyire stresszelsz próbálj meg keresni egy másik munkát, az idegesség árt a szépségnek is és neked se tesz jót, nehéz most munkát találni tudom, de így ha hazaérsz a munkából egy órácskát szánj rá szerintem mindennap és próbálj meg keresni a neten erre dolgokat a tea nekem se használt, de maga a levendula növény, így néha szagolgatni jót tesz
2012. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizonyított, hogy alváshiány esetén nem használ az sem, ha egy napot végig alszol!!! Az pedig főleg nem jó, ha gyógyszerrel, mert nagyon leterheli a szervezeted és dehidratálódhatsz. Én inkább többször próbálnék meg rövidebb ideig aktívan aludni.
2012. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Calika válasza:
2 Frontintól nem fogod végig aludni a napot! Hogyha hozzá vagy szokva, akkor 2-től el sem fogsz aludni. Hogyha véletlenül mégis sikerül bealudni, akkor is kb. 3 óra múlva felébredsz, mert annyi a hatása. Ha nem vagy hozzászokva, akkor lehet, hogy 0,5-ből este beveszel 2-3 db-ot és talán reggelig alszol. De hogyha délutánig akarsz aludni, akkor ha felébredsz, vegyél be még legalább 2-őt.
2021. szept. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!