Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már félek a tavasztól, mert...

Már félek a tavasztól, mert bár szeretem a jó időt, mindig nagyon rosszul vagyok amíg átáll a szervezetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mostani enyhülés is kikészít, tavasszal meg még rosszabb szokott lenni. Hányinger, rossz közérzet, ingerültség, indokolatlan izzadás, mellkasi nyomás. Leginkább ezek a tüneteim. Sok gyümölcsöt eszek, még mit tehetnék hogy élvezhessem a jó időt?

2013. jan. 31. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
felkereshetsz szakembert vagy valami stressz kezelő terápiát kipróbálhatnál. Tavaszi depressziónak hívják ezt a jelenséget.
2013. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem ennyire nem súlyos, szülés utáni depim volt, de az azért sokkal rosszabb volt. De ha ez is depresszió, akkor is talán segíthet valami jó kis vitaminkészítmény, nem? Amúgy mifelénk nem nagyon vannak megfelelő szakemberek sajnos az ilyen terápiákra :-(
2013. febr. 3. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
és sokat mozognék a helyedben a szabad levegőn és elkezdenék jógázni.
2013. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!