Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Történt már Veled ájulás...

Történt már Veled ájulás túlzsúfolt, levegőtlen helyen, nagy tömegben?

Figyelt kérdés
Szerinted mennyire valószínű, hogy egy egyébként egészséges lánynál a nagy tömeg, zsúfoltság, oxigénhiány ájulást válthat ki?
2013. febr. 3. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer buszon.Nem volt ülőhelyem,és éreztem,hogy ha nem ülök le,akkor el fogok ájulni.Amiből ezt tudni lehet,először eltűnnek a hangok,utána a kép is elkezd sötétülni.Rosszul is nézhettem ki,mert amikor megkértem egy fiatalembert,hogy hagy üljek már le,szó nélkül átadta a helyét.Utóbb kiderült,hogy vashiányom volt.
2013. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez előfordul néha ez még nem jelent semmit. Én még nem ájultam el de gyűlölöm a tömeget dührohamot kapok és néha úgy érzem tényleg nincs elég levegő.

A járművekre inkább fel sem szállok inkább gyalogolok.

Olyan ez, mintha becsuknának egy levegőtlen lukba, ahol nem jár a levegő és saját magad elől szívod el egy idő után.

Szóval van ilyen elég gyakran főleg nyáron melegben.

2013. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem vonaton volt hasonló. Nem tudtam leülni, meleg volt és elviselhetetlenül büdös. Sajnos felszállt egy pereputty, akik még hírből sem ismerik a szappant. Zsúfoltan is álltunk, szóval kezdtem érezni, hogy baj lesz. Zúgott a fülem, kezdtem homályosan látni, aztán sötét lett minden és pici kis csillagokat láttam. Gyorsan megkértem valakit, hogy átadná e helyét. Ő is, mint az első válaszolónál villám gyorsan pattant fel. Gondolom volt egy fejem. :D Utána le is kellett előbb szállnom és inkább vártam a következőre, amit jól is tettem, mert ahogy leszálltam kidobtam a taccsot. :D Velem sajnos ez sokszor előfordul. Már félek sokszor utazni nehogy megint ez legyen.
2013. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as.Így vagyok én is és ebből alakul ki a pánikbetegség.De,hogy mi lenne ráhatásos még nem tudom. Inkább sötétbe indulok el én is,ha megtörténik az,ami nem fog,de bebeszéljük magunknak,hogy ne lássa senki.
2013. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kétszer ájultam el buszon, tömegben, középsulis koromban. Azóta sosem, pedig terhes is voltam. 38/N
2013. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés alkat vagyok, semmi betegségem, allergiám nincs és soha nem ájultam el eddig. Van egy lány ismerősöm, aki kisebb melegtől, kisebb tömegben is sokszor elájul. Persze ez szerintem függhet attól is, hogy reggeliztél-e aznap, stresszesebb napod volt-e. Ezért is figyelek arra, hogy mindig reggelizzek, ha kialvatlanabb vagyok, akkor egy hosszabb alvást beiktatok.
2013. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!