Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sose vagyok beteg?

Sose vagyok beteg?

Figyelt kérdés
Nem mintha akkora probléma lenne,de kb szökőévben egyszer vagyok influenzás.Legutoljára kb 3 és fél éve voltam.Most is mindenkit kiütött mellettem egy kórság,mindenki influenzás volt körülöttem,de én még mindig nem kaptam el,még csak nem is rossz a közérzetem.Ez mind szép és jó,viszont van egy csomó megoldatlan lelki problémám és ugye minden betegségnek első sorban lelki okai vannak.Most akkor hogy is van ez?Miért nem vagyok beteg?És ugye ez a sok lelki stressz,amit minden egyes nap átélek a családom miatt,nem fog felgyülemleni és valami nagyobb betegség formájában kijönni?Inkább jobb lenne ugyanúgy belázasodni,mint a többiek és kidőlni egy hétre,mint egy nagyobb betegség.

2013. febr. 13. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az immunrendszere van akit az influenza dönt le a lábáról míg más a streszre "fogékonyabb". Lehet, hogy te is ez a típus vagy. Nálam is ugyanígy működik. Kiskoromban voltam utoljára influenzás azóta szerencsére semmi bajom. Lehet, hogy nekünk más a gyenge pontunk. Merthogy olyan van, abban biztos vagyok. De a légúti fertőzéseket jól tudjuk kezelni, másban vagyunk gyengék.
2013. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy iszonyú vicces kérdés. Én 20 éve nem voltam influenzás, és felmerült bennem, hogy komoly betegség jele, hogy nem kapok el soha semmit, megfázást is így 5 évben egyszer, legalábbis olyat, ami le is dönt a lábamról 2-3 napra. Aztán rájöttem, hogy hipochonder vagyok :D felesleges ezen befeszülni. Valószínű az erős szervezet a magyarázata.
2016. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!