Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a legjobb megoldás,...

Mi lehet a legjobb megoldás, már egyre rosszabb a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám:


Kb egy hónapja,elég súlyos alvás zavarban küszködök,nehezen tudok elaludni,és másnap szédülök,rosszul vagyok,fáj a fejem.


Voltam háziorvosnál,írt fel Stilnox altatót,míg szedtem,használt,de utána minden kezdődött előröl,aztán Andante,majd vérnyomás mérés(rendben volt),vér,és vizelet vizsgálat(semmi kóros),írt fel Dormicumot,amit azóta nem merek szedni,félek hogy rászokom,ezért elkezdtem kipróbálni a vény nélkül kaphatóakat:

-seducar forte (ez nem volt rossz,de 3 nap után már nem hatott)


Tegnap vettem naturland nyugtató teát+ Wörishofeni Nervenpflege tablettát,tegnap bevettem,de hajnal 3-ig forgolódtam,majd 7 kor felkeltem......


Mit tegyek,ha visszamegyek,következőleg azt mondt a doki,hogy következik a pszichiátria,idegondozó......



2013. jan. 19. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek,ha visszamegyek,következőleg azt mondt a doki,hogy következik a pszichiátria,idegondozó..."


Igen, kedves kérdező! Ez az útja módja. A háziorvos megtette amit megtehetett, és most tovább küld. Te kettőt tehetsz: vagy elfogadod a kezelést, vagy nem mész többet hozzá ezzel a bajjal. Meg van egy harmadik is: amikor visznek...ha érted.

2013. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: Te szégyelled a pszichiátriát, vagy mi vele a bajod? Ha egyszer arra utal az állapotod, akkor oda kell menned.
2013. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,dehogy szégyellem,csak félek egy kicsit....
2013. jan. 19. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
21:03- Ugyan mitől ? Már kivették a használatból az elektrosokkot, legalábbis az olyan problémákra nézve, mint a tiéd.
2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én alkalmanként sajnos kitolok magammal, mert azon idegeskedek, hogy hogy fogok elaludni. Ezt olyan hülyeségnek tartom, hisz miért akarnék ezen gondolkozni elalvás előtt, ha tudom, hogy az alvás természetes, és ha fáradt vagyok, akkor könnyen elalszok. Az utóbbi egy - másfél éve csinálom ezt feleslegesen. Tudom, ha következő napra nem alszom ki magam, rosszul érzem magam a bőrömben és még vádolom is magam. Ezért az van, hogy le kell erről szokni. Mivel elfáradok estére, egy zuhany után befekszem az ágyba, ellazulok mentálisan is és az izmaimat, hogy hasson át a fáradtság. Ilyenkor nem szabad gondolkozni, ki kell kapcsolni. Mert ha elnyom az álom, legkorábban még wc-re menni is csak 3-4 óra múlva kélsz fel. Ha jobban esik, szájon keresztül lélegezz. Egyébként tényleg igaz, ha este szorong, vagy ellenkezőleg fel van pörögve az ember, nehezen alszik el. Tehát ha lefekszel, ne gondolkozz és lazulj el!
2013. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!