Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasis hatása alatt álló...

Hasis hatása alatt álló "apától" milyen gyereket várhat az, aki ilyennek szül?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy akinek gyereket akartam szülni, nagyon sokszor hasist használt.

Ugye jól tudom, hogy a gyerek nem lett volna egészséges? Milyen fejlődési rendellenességei lehettek volna?...

Kérlek, kíméljetek meg a poénos válaszoktól és a lenéző válaszoktól is. Csak érdeklődtem, hiszen ilyen téren sincs tudásom erről, mert általában csak a szerek hatásairól cikkeznek, nem az utódokra jelentkező hatásokról.

Köszönöm, ha választ kapok!



2013. márc. 16. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha megnézed a válaszadók hasznosságát százalékban ebben a témakörben...
2013. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Inkább leszek korlátolt, minthogy egy drogossal kössem össze az életem :)

Köszönöm az újabb válaszokat is. Az "ugye, jól tudom" pedig csak egy helytelen szófordulat volt, tehát így lenne helyes: "Elképzelhető-e...." Tehát kijavítom, helyesbítettem a válaszok alapján.

2013. ápr. 6. 11:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit!!!Egyáltalán nem vagy ezért korlátolt!!!!Ebben a helyzetben ez engem is érdekelne!!!!!
2013. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!