Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "A most 3 gyerekes apánál már...

"A most 3 gyerekes apánál már 14 éve is járt a stáb, akkor ő volt gyerek, és ő is éhezett. <--- Akkor mi a francnak vállalt 3 gyereket? Minek az ilyennek gyerek? MIÉRT? (LINK A LEÍRÁSBAN)

Figyelt kérdés

[link]


Erre nem lesz valami törvény, hogy a szegények egész egyszerüen NE vállalhassanak gyereket? Ez egyszerüen felháborító. Éhezik a gyerek, majd 14 évvel később baromi fiatalon 3 gyereket is csinál akik persze szintén éheznek. MIÉRT??????????????? És ezért legyen a magyarnak szaros 100 ezer forint a fizetése, hogy az ilyen barom állatoknak jusson. Ők is éheznek, akkor miért kell még éhezőket csinálni? Egyszerüen fel nem fogom és rohadtul felidegesít az ilyesmi. Erre miért nem születik törvény, vagy adó? Minden szülőnek kelljen 3 millió forint adó fizetni, ha megszüli a gyereket. Akkor legalább 100%, hogy nem születnének FELESLEGESEN emberek.



2013. febr. 2. 02:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
De rengeteg ilyen család van, nem csak "ezek". Sajnos... De a 10 gyerekes UGYANILYEN anyagi helyzetben lévő családok a kedvenceim... Feltudnám rúgdosni az ilyeneket.
2013. febr. 2. 02:31
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Azon lepődtem meg amikor a tv-be mutatták hogy áram és gáz lopás után ment a hatóság ellenőrizni, és mondta a fiatal cigány pár hogy elvitte a hatóság a gyerekeket...

Hol van ez a hatóság amikor putriba vannak 10en?

Az a baj hogy ezek még olyan környezetben is 2x jobban szaporodnak amiben mi gyereket se vállalnánk.

Gyerek szülés még sajnos mindig jó biznisz, meg lehet belőle élni.

Apa anyának se kell dolgozni, mert még kevesebbet kap munkával mint sima segéllyel.

Persze a magyart elhajtanák a francba híd alá ez a baj.

2013. febr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Én is ugyanezt kérdezem, mert elég nagy hülyeség, hogy szépen fogalmazzak. Nekem például van egy betegségem, amit 90%, hogy örökölne a gyerekem, ha lenne, és ezért én úgy döntöttem, hogy sose fogok szülni, inkább örökbefogadok, ha nagyon gyereket szeretnék, mert elég, ha én tudom, milyen ezzel a betegséggel élni, nem kívánom ezt másnak, főleg nem a gyerekemnek. Azért csinálni gyereket, hogy utána ő is csak szenvedjen... Mindezt mondom felnőttként. Én megértem, hogy valaki nagyon szülő akar lenni, de ha olyan helyzete van, hogy még magát sem tudja eltartani, akkor lehetne annyi esze, hogy ne húzza rá ezt a sorsot másra is. Neki se jó ez, és a gyereknek se. És akkor még iskolába se járatja őket a legtöbbje...Gondolom azért, mert a szüleiktől is ezt látták, és nincs körülöttük olyan, aki felvilágosíthatná őket, hogy először meg kéne teremteni a megfelelő környezetet és utána vállalni gyereket.
2013. febr. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Olcsóbb ha sterilizálnád őket :)

Adóztatnád? Mit a segélyt?

Nem hiába mondják törzsi szinten élnek, olyan mintha ide hoznánk Afrikából valami ágyékfőkötősöket.

Nekik még az is nagyon jó élet ami most van, jó hogy szaporodnak, ami egy virágnak kevés föld az egy fűcsomónak elég.

Egyébként valahogy mégis felnő az összes gyerek.

Számomra azaz undorító amikor bemondják a tv-be hogy 12 éves gyerekkel nem tudnak mit kezdeni, ezzel adva alájuk a lovat?

Hát könyörgöm nekem anyámat apámat állandóan elővették ha valami volt az iskolában, a szülő felelős a gyerekéért, miért nem lehet azt csinálni hogy akkor a szülőket megbüntetjük elsőnek, azt másodiknak 1 hónap nevelő intézet, harmadiknak meg 18 éves koráig ott is marad, utána meg már mehet a börtönbe.

Vonával értek egyet, az összestől a purdét el kell venni és át kell nevelni és addig nem szabad vissza engedi amíg munkája nem lesz.

Tudom hogy ez lehetetlen, de a beilleszkedni képteleneket simán sterilizáltatnám, az ne szaporodjon mert hasznos ember úgyse lesz se belőle hát még a gyerekéből.

2013. febr. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az adóztatást úgyértettem, hogy mostantól minden ember szülés után 3 millió forintot fizettetnék adó formájában. Aki nem tudja kifizetni, azt azonnal börtönbe záratnám. És nagy erőket állítatnék arra, hogy elfogják a titokban szülőket is, akik emiatt az adó miatt csöndben, otthon akarnak szülni. Aki megteheti, hogy vállal gyereket, mert jó az anyagi helyzete, annak a 3 millió forint befizetése pics@füst, aki meg ennyit nem képes fizetni, az hogy akar gyereket? A streriliálás is jó ötlet, köszönöm! Ám még eszembe jutott a munkatáborba vitetés a mostani mihasznákkal. Ilyen szar politika mellett sohasem fog ez változni, valóban mi már, hogy tehetetlenek egy 12 évessel szemben.. El van cseszve ez az egész ország. Kanadának nem lett hasznára a 7 ezer roma, hát kitoloncolják őket, ennyi. Csak Magyarország tűri ezt. Ez az az ország ahol bármit megtehetnek az ilyenek, a törvény őket védi.
2013. febr. 2. 05:03
 6/24 Sz1u ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!


Kérdezd meg a szüleidtől, hogy a nagy-, vagy a dédszüleid hányan voltak! A szegénységben ugyanis mindig nagy a népszaporulat! Ha megkérdezted a szüleidtől, akkor jelezz vissza légyszi!

2013. febr. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként az is igaz, hogy akik ilyen helyzetben élnek több generáción keresztül, azok mivel még iskolába se járnak a legtöbbször, így sokszor fogalmuk sincs arról, hogy pontosan mitől lesz, és mitől nem lesz gyerek, de a b*száshoz remekül értenek, és sorozatban gyártják az újabb utánpótlást. Ezért van, hogy mindig a legszegényebb helyeken van a legnagyobb népesség. Mivel más élvezetük nincs az életben, mint egymással hancúrozni, ezért csak ezt csinálják. Aztán csodálkoznak, hogy az 1 tervezett gyerekből pár év múlva 8-10 lesz.

(3. voltam)

2013. febr. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
Hogy lehetsz ilyen rásszista?! Ezeknek joguk van a mi számlánkra potyogtatni a purdajaikat!
2013. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

"Az adóztatást úgyértettem, hogy mostantól minden ember szülés után 3 millió forintot fizettetnék adó formájában."


Ez azért erős túlzás, elég eltartanom a gyerekeimet, nem hogy még adózzak is miattuk.

2013. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy az ilyenek 0 igényszintükhöz elég a gyerek után kapott családi pótlék. Na hogy ne legyek rasszista én azt csinálnám, hogy csak 3 gyerek után járna családi pótlék, és ha valaki több gyereket szeretne válalni azt adókedvezmény formályában támogatnám. Innentöl kezdve a léhűtő roma visszafogná a szaporulatot mert nem érné meg neki egy olyan gyerek aki után nem kap semmit, a tisztességesen dolgozó magyar meg dolgozni vágyó utódokat hozna világra. Csökkenne a roma, nőne a magyar lélekszám.
2013. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!