Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerül a Xanax más...

Mennyibe kerül a Xanax más nyugtató vagy antidepresszáns? Csak pszichiáter írhatja fel?

Figyelt kérdés
depresszió, nyugtató, pszichiáter, orvos, pszichológia, szorongás

2013. febr. 1. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Házipatikán elolvashatod a gyógyszerek betegtájékoztatóját és ott szerepelnek a gyógyszerek árai. A háziorvostól függ mit ír fel, antidepresszánst már lehet csak szakorvosi javaslatra. De a legtöbb nem adja csak úgy oda, kötelez a terápiára.
2013. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bocs, de mi ez a kötelezés?

tudtommal sima házio. is felírhatja mindkettőt, és csak közveszélyesség esetén merülhet fel bármiféle kötelezés egyáltalán ...

2013. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak intelligensebbje tudja, hogy a gyógyszer önmagában nem ér sokat, és azon az alapon, hogyha nem jársz nem írom ki neked rábír, hogy eljárj... Egyébként sok gyógyszert szakorvosi javaslatra lehet kapni csak.
2013. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 homo ludensz ***** válasza:
Azét szigorú a ilyen jellegű gyógyszerek felíratása mert a kevésbé "intelligensebb" kísérletező emberkék ötletszerűen bekapkodják és esetleg még alkohollal is megspékelik.
2013. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem háziorvos simán felírja a frontint, az, ha jól tudom, ugyanaz a hatóanyag. Magyarországon sajna nem igazán veszik komolyan ezt a gyógyszerfelírósdit...
2013. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 homo ludensz ***** válasza:
lehet hogy neked a háziorvos felírja Frontint(azt nem ismerem) de a Rivotril amit én szedek pl. a sitten valutának ismerik én így hallottam. Azt is szorongásnál írják fel. Ennek függvényében vizsgáld a gyógyszerfelírás szigorítását.
2013. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 homo ludensz ***** válasza:
a terápiára még kérésemre sem tudtam bejutni úgy hogy mondjátok már meg hol nincs ennyire betáblázva a pszichológus?
2013. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

magánba kell menni..

(Bár nekem adott a pszichiáterem egy beutalót a semmelweis klinikai szakpszichológiára, vagy mire, úgyhogy én TB-s alapon jártam heti kétszer egy jó dilidokihoz, tehát ki lehet bulizni...)

2013. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez teljesen házidoki-függő. van amelyik lazán írogatja az antidepiket is és a rivotrilt is, de van amelyik ragaszkodik a szakjavaslathoz. érdemi különbség csak annyi, hogy szakjavaslat nélkül csak teljes áron kapod (vagy jobb esetben általános támogatásra), szakjavaslatra viszont legtöbb esetében 90%os a támogatás. ez utóbbi az ami inkább nem mindegy. teljes áron igazából bárhol megszerezheted.


mi az a valuta-dolog?

2013. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!