Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Náthás vagyok, könnyezik a...

Náthás vagyok, könnyezik a szemem és egész nap fújom az orrom . Minél hamarabb jobban akarok lenni . NEM akarok gyógyszert szedni . Mi jó a náthára a gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 13:46
 1/3 anonim válasza:

Én valamikor 10 éve szedtem utoljára gyógyszert ilyesmire..nálam mindig az a hatásos, hogy főzök egy jó kis levest és az alábbiak közül teszek bele:

lila hagyma, erős paprika (ebből van az a zöld nagyobb, meg a kicsi piros, mindkettő jó), fokhagyma, torma, ezutóbbi leves nélkül magában nyelven és szájpadláson megtartva akármennyire csíp. A lényeg hogy könnyezésig csípjen, ne féj tőle rágd szét a paprikát vagy a hagymát ami neked jobban tetszik. Nekem ez mindig bejön soha nem szedek gyógszert csak vitaminokat.

2013. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
illetve van aki pálinkázni szokott ilyenkor de az csak fertőtlenít szerintem, az idegesítő tüneteket nem enyhíti
2013. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:)
2013. márc. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!