Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja náthás vagyok, fáj...

Pár napja náthás vagyok, fáj a torkom, próbáltam a hétvégén kúrálni magam, de nem vagyok jobban. Van jó ötletetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben a cipőben járok:(

Én ezeket csináltam a hétvégén:

-sokat pihentem.

-sok mézes,meleg teát ittam.

-használtam kinder luf balzsamot(én az orromhoz szoktam dörzsölni így segíti az orrjáratok tisztulását)

-infra lámpáztam(ez elindítja a váladékot az orrból)

-inhaláltam(kamillatea fölött vagy sós forralt víz fölött)

-mentolos cukrot ettem.

-és nózit/orrspray-t használtam.

Még mindig nem vagyok jól,de már érzem,hogy lassacskán egyre jobb lesz.Ezenkívül néhány strepsils-t szopogattam el.

Jobbulást és remélem tudtam segíteni!

14/L

2009. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen...én is ezeket csináltam...forró fürdő,anyukám húslevese...izzadtam,de mára már hőemelkedésem is van...szóval nem nagyon javulok:)

remélem te már jobban vagy...köszi a segítséget:)

2009. szept. 21. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:

tuti tipp: hagymatea

én mindig ezt iszom, és hiphop meggyógyulok.

kb fél liter vízben egy fél fej hagymát egészben felforralni, kicsit a tűzön hagyni, majd elzárni. és már iható is. borzalmas íze van, de hatásos. nekem legalábbis.

2009. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi..biztos kipróbálom,mert már 1 hete nem javulok...
2009. szept. 22. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Coldrex vagy neocitran és halls cukor.Én ezzel nyomtam kb 3 napig tartott.Ha van még otthon köptető az se árt melléjük.

De a hagymatea is nagyon jó megoldás.

2009. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
napi 3-4 gramm c vitamin, sok folyadék, mézes-citromos tea, és vmennyi kaja is h legyen energiád. 1-2 nap és annyi a betegségnek!
2009. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát..én már 10.napja vagyok beteg...de most kipróbáltam egy homepátiás szert..attól kicsit kezdek jobban lenni:)
2009. szept. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!