Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyik osztálytársam H1N1-es...

Egyik osztálytársam H1N1-es volt és ma már jött suliba kb 2-3napot hiányzott mostanra meggyógyult!?

Figyelt kérdés
nekünk többi osztálytársnak kell félnünk vagy most már nem kaphatjuk el?
2009. szept. 22. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilván azért ment iskolába, mert meggyógyult. amúgy ha elkapod (nem feltétlenül tőle, akárkitől, akárhol, akármitől elkaphatod) valószínűleg 3 napig otthon leszel és ennyi, nem lesz komolyabb bajod.
2009. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, akárhol*
2009. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De mi a franctól féltek most őszintén? Ha valaki 2 éve tüsszentett vagy kifújta az orrát, akkor se mentetek a közelébe és halálfélelmetek volt? Látod te is, hogy 2-3 nap alatt meggyógyult. Most mitől vagy így besz*rva?

Én is voltam H1N1-es, és nem különösebben viselt meg. Kb észre se vettem... -.-

2009. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos ami biztos, rettegjetek!

Amúgy a legtöbb betegség (köztük a H1N1 is) akkor a legfertőzőbb, amikor még csak lappang, amikor még ki se jöttek a tünetek. Úgyhogy valószínű ha valamelyikőtök elkapta akkor az még azelőtt történt hogy hiányozni kezdett volna a gyerek, most már olyan mindegy.

2009. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem emiatt nem közösítitek ki...
2009. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én múlthéten H1N1es voltam,a doki azt mondta ha gyorsan lefolyik a betegség akkor se menjek közösségbe 5napig mert 3-4napig lappang és 5napig fertőz!!:S vagy ha muszály mennem akkor patikában kapható(30ft)maszkban!!
2009. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked az nem tök mind1, miután életben van? Mit kell ettől annyira parázni? Mikor még én Általános/középiskolás voltam, örültem, mikor beteg lehettem és otthon maradhattam... Ekkorát változott volna a világ? :S
2009. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy emberek halnak meg előzetes tünetek nélkül a H1N1-ben, így érthető ha néhányan paráznak tőle...


ha már feljött a téma:

[link]


elgondolkodtató videó

2009. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!