Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni, ha 20 évesen...

Mit lehet tenni, ha 20 évesen romokban az egészségem, de a háziorvos csak röhög rajtam?

Figyelt kérdés
Nem tudok váltani, mert a körzetünkben egyetlen egy másik háziorvos van, de ő még a mostaninál is katasztrofálisabb (tőle jöttem át a mostanihoz). De a mostani szó szerint KINEVET, nem foglalkozik velem, pedig minden nap rosszul vagyok, és nem tudom mi bajom lehet. Az orvosok egyszerűen leszarnak, komolyan kezdem azt hinni, hogy abban érdekeltek, hogy aki minimális kezelésre is szorulna az inkább patkoljon el, minthogy vigye állambácsi pénzét
2013. máj. 4. 22:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hozzátenném, hogy az esetek nagy többségében végig sem hallgat, két percet sem töltök benn nála, mert hamar "kizavar" viszont jó kis borsos áron van magánrendelése. Vajon azon körültekintőbb lenne...? :/
2013. máj. 4. 22:35
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
hipochondereket nehéz türelemmel kezelni
2013. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi a panaszod?
2013. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az itt lényegtelen, hogy mi a panaszom, mert kb. minden beutalós, ahová ugye a háziorvoson keresztül vezetne az út, de mit lehet tenni, ha ennyire nemtörődöm (a TB-s betegekkel)
2013. máj. 4. 22:44
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Mid fáj? Meg tudod fogalmazni hogyan érzed magad rosszul?
2013. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

ne haragudj, de ilyen bevezető után megalapozott véleményem a hipochondria :)

"20 évesen romokban az egészségem, de a háziorvos csak röhög rajtam"

2013. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért szédülök napok óta, és van folyton hányingerem, úgy hogy ha lefekszek is olyan érzésem van, mintha ráznának, mert hipochonder vagyok. Tégy meg egy szívességet és máshol okoskodj
2013. máj. 4. 22:46
 8/14 A kérdező kommentje:
*hónapok, elírtam
2013. máj. 4. 22:47
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon gyakori szédülés, hányinger, fülcsengés, fejfájás
2013. máj. 4. 22:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden okozhat hányingert, szédülést. Pl. a füledben lévő egyensúly szerv hibája is. Elsőre nekem is az volt az érzésem, hogy hipochonder vagy, de ha tényleg panaszaid vannak akkor legjobb lesz, ha háziorvost váltasz.
2013. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!