Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegség kihatása a...

Pánikbetegség kihatása a kapcsolatra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A páromnak egy hónappal ezelőtt pánikbetegséget állapítottak meg. Nem élünk együtt, azóta ritkán találkozunk (kétszer a diagnózis óta). Kevesebbet dolgozik, azt mondja öngyógyításba kezdett. Alig beszélünk telefonon és sms-re se mindig válaszol. Azt mondja értsem meg. Szüksége van nyugalomra. Fél éve vagyunk együtt, érzései semmit sem változtak, nem miattam beteg és sokat gondol rám. Csak hogy én ezt nagyon megszenvedem, mert nagyon hiányoznak a találkozásaink, beszélgetéseink. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. máj. 17. 19:17
 1/1 anonim válasza:

Lehet h nyomulnod kellene, ha tényleg pánikbeteg nem egyedül kellene öngyógyításba kezdenie.

Amikor nekem voltak ilyen problémáim, senkit sem akartam látni, a magányt kerestem, kifele meg azt mutattam h minden oké csak idő kell. A barátom meg akaratom ellenére mindig kereste a társaságom, és rámakaszkodott és tudd meg jót tett, ő segített átvészelni az azt az állapotot, egyedül nem tudom hogy ment volna.

Szerintem éreztesd vele h ott állsz mellette, h számíthat rád.

Látom már 5 napja írtad ki a kérdést, találkoztál azóta vele?

2013. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!