Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A mérhetetlen (mentális)...

A mérhetetlen (mentális) fáradságot mivel lehet legyőzni?

Figyelt kérdés

Jelenleg napi négy órát töltök a legkevésbé sem megterhelő elfoglaltsággal, délelőtt. Tulajdonképpen meg sem kellene éreznem. Mégis, amikor hazaérek - ha nem is egyből de - egy kis ebéd és tévé bambulás után jön az elkerülhetetlen álom. Van amikor csak tévé mellett félálomban de van amikor teljes alvásban töltök el 2-3 órát és kelek fel 4, 5 vagy 6 órakor. Néhány hónappal ezelőtt még egy laza 30 perces szundikálás után sem tudtam egész éjszaka aludni nemhogy több órás alvás után. Most meg este 11 és éjfél körül lazán elalszok.


Kávét és energia italt eddig sem ittam és ezután sem tervezem. A szőlőcukrot próbáltam de nem vettem észre, hogy nagyon felpörgetett volna.


Bármilyen ötletet szívesen hallanék.



2013. jún. 1. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán ingerszegény az életmódod. Kéne bele sport és valami jó hobby, barátokkal találkozás.
2013. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ingerszegény életmódnak nem pont az ellenkezőjét kellene kiváltania? Álmatlanság a lefáradás hiánya miatt?
2013. jún. 1. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az, ha sok mindent csinálsz, sok dolog ér a nap folyamán, mozogsz stb. az mind energiát, életerőt és lelkesedést ad. Ennek hiányában fáradt, punnyadt és folyton álmos leszel, kb. nullázódik az energiaszinted.
2013. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy ha céltalan az életed, az is ilyen energiahiányhoz vezet.
2013. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hmm...

Igazad lehet.

2013. jún. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!