Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy gumiszoba?

Milyen egy gumiszoba?

Figyelt kérdés
sajnos még nem volt szerencsém gumiszobához zárt osztályon, rákerestem de csak forumtopikokat dobott ki. a kérdés arra irányulna hogy kiket tesznek be, mi van bent? milyen gyakran engedik őket ki és akkor milyen tevékenységeket végezhetnek, és hogy bent is nyugtatózzák e őket úgy mint a kintieket?

2013. máj. 28. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy pontosan kiket tesznek be így nem tudom, de volt már rá példa hogy hívtak villanyt szerelni egy gumiszobába, és ott minden ilyen kipárnázott gumi borítású szivaccsal volt lefedve, még a plafon is, és a lámpa is levolt védve törés álló plexivel. A föld keményebb gumi borítást kapott, de az felszedhető volt, hogy a létrám stabilan álljon.

Amennyire én tudom oda azokat a betegeket teszik akik izegnek mozognak, agresszívak, és az ágyhoz kötve sem bírnak magukkal. De amennyire tudom oda is kényszerzubbonyba rakják őket és kikötik valahová. Aztán ha lenyugodott az illető akkor még otthagyják de már szabadon, utána mehet vissza a korterembe.

Én valami ilyet vettem le amikor voltam egy ilyen helyen.

2013. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válasz! Még annyit kérdeznék hogy volt e ablak a szobában?
2013. máj. 28. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A gumiszoba célja, hogy a delikvens ne legyen képes kárt okozni magában. Hiába csapja magát a falhoz, visszapattan róla... :D
2013. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
apróbetű
2013. máj. 29. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!