Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Diffúz hajhullás? Mégis...

Diffúz hajhullás? Mégis mitől? L/20

Figyelt kérdés

lassan két éve szenvedek tőle, ahhoz képest amennyi hajam volt a felére csökkent...ha nem többre

Tudom,hogy rengeteg ilyen kérdés van már itt, de szerintem az én esetem "speciális".


Voltam már mindenhol, vérképem tökéletes, góckutatáson is voltam, igaz ott azt mondták,hogy ha gócom is lenne, akkor kopaszodnék... de én nem kopaszodom,csak hullik és hullik a hajam....


borzalmas. már méregdrága bőrgyógyásznál is voltam... ő elküldött ilyen speciális vérvételre, minden rendben volt...


Mi tévő legyek? Mi lehet a baj? És tudom,h a stressz is okozhatja,de hát mostmár addig nem fogok tudni lenyugodni,amíg ezt látom,hogy "ömlik" a hajam kifele megállás nélkül....



2013. jún. 9. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
köszönöm :) Elég hosszú a hajam,kb. mell alá ér 5-10 centivel és a vége is töredezett. Minden nap fésülöm,viszont ez a samponos dolog gyanús nekem. Több éve használok Bánfi Hajhullást csökkentő sampont. Lehet hogy ez lesz a ludas ? Elvileg nagyon szárítja a hajat ez a sampon.
2013. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

én nem fésülöm (ezt a pár szálat) előtte se nagyon fésültem igaz :P és nekem nincs is eltöredezve...

a Bánfit én is használtam, az alkohol miatt nagyon szárítja a fejbőrt,úgyh, abbahagytam.

2013. jún. 12. 08:03
 13/20 anonim válasza:
Történt változás azóta? :)
2016. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Igen. Kb három vagy négy hónapja megállt a hajhullásom... Így 3 év elteltével... Hurrá!:D

Vashiányom volt. Amiről végig tudtam, szedtem is rá gyógyszert( matlofer tablettát) és a vérképben nem is volt már megcsinnalgozva ,szóval mondhatni nem volt vashiányom, de még mindig az alsó határt súrolta csak.

Nem rég tök véletlen a neten valahogy rábukkantam egy másik vas készítményre (Sorbifer durules) és azt íratt fel a dokival, mert azt írták róla , h sokkal jobban felszívódok, mint a többi. Azóta a vasam közép értéken van, (ennyire sosem volt még ilyen jó) és a hajam se hullik!

Kb nem hittem el ... Még most se nagyon. De tényleg nem... Így 3 év után ... Yaaay

Most azt várom, h visszadúsuljon , olyanra mint volt:)

2016. ápr. 18. 21:22
 15/20 A kérdező kommentje:
*megcsillagozva
2016. ápr. 18. 21:23
 16/20 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok elirasert/ hibaert , de telorol irtam. Remelem azert ertheto:)
2016. ápr. 18. 21:24
 17/20 anonim válasza:
Az nagyon jó hir! Es mennyk volt az also hataros erteked es most mennyi? :)
2016. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Huha hat azota kulfoldon elek, szoval lehet itt mas ertekben adjak meg, de most utoljara 135 volt.

Magyarorszagon meg jo kerdes... Nem akarok hulyeseget mondani . De kb egy ertekkel tobb volt mindig , mint az also hatar.

2016. ápr. 25. 12:31
 19/20 anonim ***** válasza:
Azóta visszadúsult már a hajad? :)
2017. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen:)
2017. dec. 12. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!