Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az allergiatol lehetek ennyire...

Az allergiatol lehetek ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

Fejfajas, orrfolyas, szem es orrviszketes, almossag, torokfajas kis hanyinger (de az a torok meg a fejfajastol)

annyi, hogy ma kicsit sok koffeint ittam en voltam az aki egy deci colara megittam egy csesze kavet, de az mar reg volt es ha koffeinmergezesem lenne akkor pont nem almos lennek.

15L


2013. júl. 7. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy érzékeny vagy valamelyik segédanyagra, vagy a hatóanyagra?.

Bocsi. Hogy allergia, és nem allegra. Szemüvegem felveszem :)


A fejfájás szerintem nem lehet az allergiától, legalábbis nem gyakori. A szemed és az orrod azért viszket, mert allergiád van valószínűleg. Menj el az orvoshoz, ha nagyon zavaró.


Nem koffeinmérgezés, mert én már vettem be egy nap 400mg koffeint is, és az nagyobb adag - bár nem mérgező még, jelentkeztek volna a tünetek nekem, ha neked ennyitől.

A fejfájás lehet a kávétól szerintem, mert megemelheti a vérnyomást. Minden embernek különböző amúgy.

2013. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! A kavet 3-kor ittam, a fejem pedig nem reg fajdult meg ugyhogy nem hiszem, hogy attol..meg szoktam kavet inni, igaz nem cola utan, de sosincs bajom tole
2013. júl. 7. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiket leirsz, lehet bakterialis v. virusos betegseg tünetei is. Par nap mulva kiderül, nem az-e.
2013. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi ujsag, kiderült, mi okozta?


elözö

2013. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!