Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Légzési problémák elalváskor,...

Légzési problémák elalváskor, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában, mikor alszom el, sokszor félálomból arra riadok fel, hogy nem kapok levegőt. Illetve nem is hogy nem kapok, hanem mintha nem is lélegeznék elalvás közben, és hirtelen arra riadok fel, hogy nagy levegőt kell vennem...szóval értitek. Eddig ilyen nálam soha nem volt, kb 2 hete figyeltem fel rá először. Viszont napközben nem tapasztalok légzési nehézségeket, allergiás sem vagyok semmire, beteg sem voltam mostanában, sőt - igaz, hogy nincs valami túl nagy bíróképességem - de sportolás (futás, úszás, bicaj) közben sem lépnek fel ezek a tünetek, csupán elalvás előtt. Mitől lehet ez ? Mostanában eléggé stresszes időszakom van, meló, meg személyes/családi dolgok is, de ilyen időszakom volt már tavaly is és akkor ilyet nem észleltem magamon.

Lehet mégis csak a stressz okozná ezt, vagy érdemes orvoshoz fordulni ? A válaszokat előre is köszi!


22/F



2013. júl. 10. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim voltak, és szorított mellé a mellkasom is. Elmentem kardiológiára, mert szívritmus-zavarra gyanakodtam, de kiderült, hogy csak idegi.
2013. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!