Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagyok ennyire szétszórt?

Mitől vagyok ennyire szétszórt?

Figyelt kérdés
Hetek óta tart, és már nem látom a végét. Kapkodom, mindig rohanok, összekeverek dolgokat, elfelejtek fontos dolgokat vagy pl. úgy hagyon a rezsót, vagy rajta hagyom az ételt. Elindulok, és máshova érkezem min ahova készültem.... Ma nekimentem egy autónak. Párom szerint ez már nem normális, de szerintem sem. Már nem bírom!
2013. jún. 3. 15:01
 1/1 Szonjus ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, addig is mindig, mindenhová vigyél magaddal egy határidőnaplót, amibe mindent azonnal felírsz, ez segíthet valamit, mindig nézd meg reggel és este, legyen kéznél, hogy napközbe is nézegetni tudd. Tervezd meg előre a napjaidat, napirended, gondold végig előző este, mit fogsz csinálni holnap, írd fel, állíts a telefonodba riasztást, hogy időben elkezdj készülődni stb.. Hány éves vagy?
2013. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!