Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Belefaradtam, feladtam anyos...

Belefaradtam, feladtam anyos trükkjei es ferjem "vaksaga" elleni küzdelmet az eletert. Egy napig vegetaltam. Voltatok igy? Meddig? Mit csinaltok, hogy elöbb vege legyen ennek a sodrasirany (elet) -ellenes allapotnak?

Figyelt kérdés

Nalam 1 napig tartott. Vegetaltam, azaz a par honaposomat is alig lattam el. Hiaba simogattam, nem hatott (mint maskor), mintha a nyugalmat araszto energia nem menne at, barmit csinalok, egesz nap csak sirt es nem tudott aludni.


Akinek nem erthetö az eddigiekböl ez az allapot, körülirva ebben a bekezdesben, de ezt nem muszaj elolvasni, nem ez a lenyeg: Depressziofele allapot, de nehogy azt gondoljatok, h szüles utani, mert ilyen sokszor volt, amiota a ferjemet ismerem, amikor nem latom, hogyan tovabb, mert nem tölem függ. Es nem öngyilkossag gondolatok jarnak a fejemben ilyenkor, hanem racionalis dolgok, bar "sötet" gondolatok. A gyerekeim születese ota öket is bevonja es igyekszik ellenem forditani, ferjem pedig tudatlanul tamogatja ebben is (persze eszre sem veszi). Elkepzelem, mi lesz, ha ez igy megy tovabb. Semmikepp se szeretnek meghalni (tehat semmi öngyilkossagi szandek), hiszen mi lenne a gyerekeimmel nelkülem, de erre a szitura eddig eleg sok minden rament az egeszsegemböl, mert valamiert a tehetetlenseget (ami nem tölem függ) nem voltam eddig kepes mashogy lereagalni. Több betegseget szedtem össze, aminek lelki oka erre vezethetö vissza. Ha ez sulyosabbra fordul, akar a halalomhoz is vezethet. Elkepzelem, mi lenne akkor a gyerekeimmel, mit tudnek elöre tenni, hogy jo helyre kerüljenek, kinel lenne meg mindig jobb (elviselhetöbb) helyük, mit kellene elröe tennem/mondanom nekik, hogy jobb legyen nekik...stb. Szoval negativ gondolatok, amiket legjobb lenne lestoppolni, de sajnos elakadok azon ponton, ahol nem tölem függ... Persze el lehetne kepzelni a viragos zöld retet ilyenkor, de a probl gyökere ezzel nincs megoldva, ez ujra es ujra elöjön. Nemileg segit az a gondolat, hogy minden elmulik egyszer, ez is csak atmeneti - de ezzel nincs megoldva, es ez nagyon nem mindegy! (Muszaj egy konkret peldat irnom, hogy erthetöbb legyen: Pl. remtörtenetet meselt a nagyi kiskoraban neki, emiatt azota is fel bogaraktol, igy pl. ha lat a lakasban egyet vagy nem mer bemenni a szobajaba, ejszakai remalmok..stb - ezzel persze senki sem foglalkozik, en meg szeretnek segiteni neki, hogy vege legyen, de ilyen mely nyomot nem törölnek ki racionalis erveim, eddig hatastalanul.) Közben tudom, hogy jobb lenne tullenni ezen az allapoton, nekem-gyerekemnek is jobb, de mivel semmi eröm, csak hatastalanul simogatom, csak sir es sir (erzi az en lelkiallapotomat), es ott az a "tüske", tehat van, csak vegetalok...

Nalam tegnap 1 napig tartott. Ejszaka lehetösegem volt aludni, amivel kis energiat nyertem, valoszinüleg emiatt 1 napig.


Szoval, a lenyeg a kerdesem: voltatok igy, egy darabig szemben az elettel "uszva"? Meddig tartott? Mit csinaltok, hogy elöbb vege legyen?



2013. júl. 27. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
mirol van szo?
2015. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!