Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet leszokni a csuklóm...

Hogy lehet leszokni a csuklóm karcolásáról? Kiutálnak az osztályban, mert anyum tanította őket és rajtam bosszúlják meg. Anyát is lehordják mindennek. Nagyon belefáradtam és két hete karcolom magam. Le akarok szokni erről.

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 20:22
 1/10 A kérdező kommentje:
14/l
2013. febr. 10. 20:34
 2/10 anonim válasza:
43%

14 eves lany vagyok es en is vagdosom a kezemet.

Arra gondoltam hogy felirhatnad a kezedre alkoholos filccel (oda ahol szoktad karcolgatni magadat) hogy 'nem lesz semmi baj' 'minden jobb lesz'. Nem tudom segit e de egy probat meger. En is a kessel adom ki magambol a feszultseget. Egyszeruen csak probald meg kisirni magadat jo alaposan vagdosas helyett. Probald meg. :)

2013. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet. :) Próbálok leszokni... Volt már, hogy 4 napig kibírtam, sajnost megint történt valami rossz és újra megtettem. Ma van a 3. Nap, hogy nem karcoltam, attól félek, hogy egy baszerencsés napon ismét megteszem... Kitartást neked! :)
2013. febr. 11. 14:31
 4/10 anonim válasza:
Köszönöm szépen és neked is kitartást! Remélem minden rendbe jön. :)
2013. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 11. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia(sztok)!! :) orvosin vagyok másodéves sztem menj el pszihológushoz (nyugi az egyáltalán nem durva, ő nem is orvos) nehogy vmi komolyabb bajod legyen :) Am meg barátkozz!!!! (nem muszáj oszt társakkal, lehet évfolyamtársakkal is ha van közös órátok, szakkörötök...stb) (vagy sportolj, zenélj, rajzol/fess sulin kívül más gyerekkel )
2013. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és a legkénezfekvőbbet kihagytam :D szólj anyukádnak, lehet h már az megold mindent h beszélgetsz vele...stb. (plusz új hobby, barátok)
2013. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Kicsit jobban vagyok... Elmeséltem nagynénimnek, nagyon kedves volt és sokat beszélgettünk. Megkönnyebbültem, hogy elmondtam egy felnőttnek, akiben megbízok. :)
2013. febr. 11. 21:19
 9/10 anonim válasza:
Lassan egy éve csinálom.Anya megtudta nem érdekelte..Nincs olyan ember akiben megbízok.Ilyenkor mi van?
2013. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok: 13/L
2013. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!