Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belefáradtam mindenbe. Mit...

Belefáradtam mindenbe. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Hello! Tanácsot szeretnék kérni hogy mit csináljakmert nem bírom tovább.2. os vagyok gimiben, a sulit utálom, soha nem volt normális kapcoslatom, mindig azokat fogom ki akik átvernek. Itthon nem szeretek lenni, rögtön feljövök a szobámba. Gitározok, pipázok, ez valamennyit segit. mostanában ha tul sokat iszok partin akkor kitör belölem a bőgés. Ez is elég fárasztó. ugy érzem senki sem ért meg, mást mutatok a világ felé mint ami valojaban vagyok. Ezen probalok változtatni, már sikerült is ugy-ahogy. El vagyok nyomva mindenütt, nem ismer senki, mindenkinek meg akarok felelni. Semmibe sem nézem magam. Mostanában étvágyam sincs. Ma pl narancsot ettem csak és már este fél8. de nem vagyok éhes. Ki vagyok ábrándulva mindenből, mindenkiből. és nem tudok ebből kitörni . Egy ideig sikerült d emost megint visszatért ez az egész.
2010. ápr. 25. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Velem már vagy 10 éve ez van, mellesleg kábszereztem is sokat közben. Mondjuk sírni nem szoktam, meg eszek rendesen. Ez van. Vagy vége lesz vagy nem.
2010. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerj meg új embereket és add önmagad :)

A pipázással, ivászattal nem értek egyet (káros szenvedély gyűlölő vagyok), így azt tanácsolom, hogy próbáld abbahagyni.

Azt neked kell tudni, hogy otthon miért nem érzed jól magad. Valahogyan ezen is változtatni kéne, vagy inkább foglald el magad. Keress valami hobbit, sportot ami tetszik. Így is megismerkedhetsz új emberekkel.


Remélem minden jól alakul. Sok sikert és fel a fejjel! :)

2010. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Fura... Én is így érzem magam... Az is stimmel, hogy partin piától sírok, amit szinten utálok. Egy évvel vagyok csak idősebb nálad. Semmi nem lelkesít fel.


Úgy tudom lehet valami tápanyaghiánytól, nem azért írják fel az antidepresszánsokat? Nem szörnyű, milyen érzéseink lehetnek a bennünk biológiai-kémiai folyamatok miatt? Gusztustalanok és anyagiak vagyunk...


Óh, egy nem stimmel... Én állandóan ennék az unalom miatt, csoda, hogy nem híztam el. Viszont csak és kizárólag édeset ennék, sósra, vagy simán egy szendvicsre rá sem bírok nézni. Édesnek kell lennie. Persze ez nem a te bajod :)

2010. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

héj elkérhetem vkinek az msnjét privátba? jo lenne beszelni egy olyannal aki ugyan ebben a cipöben jár.

és jo tudni hogy nem vagyok egyedül.piát meg ezeket megprobalom letenni,bár attol pár oráig boldognak érzem magam és ez jo.cska aztán megint jön a föld meg a pofára esés. köszönöm a kommokat(:

2010. ápr. 25. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:
szia.fiú vagy, lány vagy.ezt csak azért kérdem ,hogy iszol.én lány vagyok.ezen én is végig mentem csak én azzal a kis bibivel ,hogy gimi első osztálya volt ilyen pocsék a második már úgy kezdődött ,hogy ideg össze roppanást kaptam.második év végén át is mentem egy másik suliba ahol nem voltak ilyen gondok.én azt hiszem megértelek én is ezen mentem keresztül és pocsék volt de túl éltem.utána volt az életemben egy pont,hogy mindent nagy ívben le.. szartam és minden jött magától.minden jóra fordult. fel a fejjel lesz jobb is.egyél az kell főleg csokit jobb lesz tőle a kedved.egy süti vagy egy csoki óóóóóóó mire képesek.remélem ettől jobb kedved lett egy kicsit.
2010. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

aranyos vagy(:

az a baj hogy amiket leirtál,az folyton ismétlödik és nem fejezödik be.

most szürkeség aztán kicsit jobb aztán szürke aztán leszrok midnentaztán megint kicsit jobb és igy tovább.és ebbe fáradtam bele,hogy kb mint egy ördögi kör

2010. ápr. 25. 21:39
 7/16 anonim ***** válasza:
igen tudom milyen csak ezen túl kell lépned.írd le mi történik veled ami rossz mindig csak találunk rá valami megoldást.együtt csak okosabbak vagyunk.
2010. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21.45 ös vagyok ja és talán jobb kedved is lesz.
2010. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hm...

pl. apám semmibe vesz,nem tudom mi az az apa.probalkoztam kapcsolatot épiteni,ugy éreztem hogy sikerült is de hazajött bebaszcsizva és lehordott mindennek.most épp korhazban van a szive miatt megint,ridegül hangzik de nem érdekel.tul sokszor csalodtam benne.

a fiuk...eddig midnig olyanokat fogtam ki,akik átvertek.talán azért mert vak voltam.a legutolsorol senki sem gondolta volna h ilyet cisnál egy lánnyal.de mégis megtette.

nővérem kint él amerikában,ő az isten mi meg bátyámmal le vagyunk szrva.semmire sem tartanak minket.éjjel nappal azt hallom hogy a nővérem igy és ugy.

és midnen nap vagy ugy hivak ahogy őt,vagy elérek egy eredményt és mondjuk a ujságban az ő nevén jelenik meg a cikkem.kajak mint egy átok

és ő teljesen más belülröl,ellentettek vagyunk d eezt senki sem látja.

imádom őt,sokmindnben tud segiteni de vannak olyan dolgai hogy ha megemlitem akkor sosem ad igazat.

soha nem éreztem még hogy valaki tényleg szeretett volna,és nélkülem nincs élete.és vágyom erre mert én tudnék szeretni de sosem jön össze

2010. ápr. 25. 21:54
 10/16 anonim válasza:

Nálam ez segített(ezt egy haverom szószerint így mondta):

Te most a bárány vagy, legyél a farkas, kerekedj felül mindenkin, kicsit gyúrd ki magad, minden csajt bassz át, mutasd meg ki a főnök!

Ez segített, megváltoztam, és így élvezem az életet:)

2010. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!