Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arcüreggyulladás továbbterjedh...

Diarmand kérdése:

Arcüreggyulladás továbbterjedhet más üregekre?

Figyelt kérdés
Idült arcüreggyulladásom van, a bal oldalon az arcüregem teljesen fedett. Minden valószínűség szerint fog miatt lesz, mert egyrészt hónapok óta nem javult, másrészt egyáltalán nem fáj. Műtétre írtak ki. Azonban pár napja, ugyanazon az oldalt megfájdult a homloküregem is (bár inkább mindkét oldalt) és ez olyan fájdalom, mint a "hagyományos" gyulladás esetén. Alapból is hasogat a fejem, ha lehajolok az maga a pokol. Lehetséges, hogy most döntött úgy az arcüreggyuszim, hogy átterjed máshová is? Vagy csak huzatot kapott a a fejem?
2013. aug. 4. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges sajnos . Pansinusitis a neve.



[link]


a betegségek lefolyásától nézd, onnan ad értékelhető felvilágosítást

2013. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is az van évek óta, de csak most lett felállítva a diagnózis. Évek óta ezzel élek, nem zavart eddig, nem is emiatt mentem el vizsgálatra. De nyilván a te helyzeted más, ha neked fáj is. Szédülni szoktam, de nekem más is van ott.
2015. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!