Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában mindig rámjön a...

Mostanában mindig rámjön a sirás rossz a közérzetem veszekszek a bátyámmal és ugy érzem senki sem szeret! Most depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2011. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány
2011. jan. 1. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
nem akarlak megíjeszteni de nem áll fenn a terhesség veszéje?
2011. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok -.-
2011. jan. 1. 20:18
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs 17 és szüz ( az a hugom ) még barátom sincsenjelenleg
2011. jan. 1. 20:19
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy csak a tél miatt. Én is kicsit depisebb vagyok az ünnepek környéken, meg ha hó van. Ha tavaszodik jobb lesz, de ha nagyon aggodsz beszélges egy pszihologusal, Ő megmondja.
2011. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió, hanem rosszkedv. Most kezdesz felnőtté válni, ami nehéz időszak. A gyermekkornak vége, de mit hoz a felnőttség? Azt, amit teremtesz magadnak. Most a tanulás ehhez az eszközöd, és tested karbantartása, fejlesztése. Hogy jól képzett, okos és szép nő legyen Belőled. Ha ezen dolgozol, tudod, hogy mindent megteszel érte, ami telik Tőled, meg fog javulni közérzeted, mert büszke lehetsz magadra. Barátnőiddel való összehasonlításaidban is jónak látod magadat.
2011. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!