Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Barátom depressziós. Mit tegyünk?

Barátom depressziós. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Drogfüggő volt, segítség nélkül szokott le, fizikai fájdalmai már nincsenek, most a lelki gondok gyötrik..
2009. okt. 29. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszicholóóóóóóóógus!!! Forduljatok a drogambulanciához, ők segítenek.
2009. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már nem kívánja a drogokat, leszokott.

Már csak szomorú mindig.. :(


Köszi a választ.

2009. okt. 29. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakember,pszichológus segítségével...és sok odafigyeléssel,türelemmel és szeretettel rendbe jön.
2009. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is az voltam. de inkább visszaszoktam, nem hiányzik az a semmilyen lelkiállapot, hogy még a szar is ízetlen. szóval vagy pszichiátria, vagy vegyen egy csomaggal. :)
2009. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem fog visszaszokni...

Ha folytatja, belehal.. Heroinfüggő volt, nem csak nevetőscigit szívott..

2009. okt. 29. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pszichiáterrel kellene kezdeni, először kedélyjavítókkal, antdepresszánsokkal, egy idő után majd csökkenteni fogja a doki, és a végén teljesen elhegyhatja. Igaz ehhez is hozzá lehetNE szokni, de egy megfelelő doki profin be tudja állítani az adagolást. Ne haragudj, hogy gyógyszert tanácsolok, de drogfüggés után ez a leghatékonyabb. Persze kognitív terápiával párosítva. Ne féljetek elmenni, nagyon tudnak segíteni, és nem kerül annyi pénzbe, hogy ne érné meg......Sok sikert.
2009. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!