Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudok ÖNMAGAM lenni? 21f

Hogyan tudok ÖNMAGAM lenni? 21f

Figyelt kérdés
azt veszem észre hogy sokszor úgy cselekszem ahogy más elvárja,és nem úgy ahogyan a szivem diktélja!!sokszor megfelelés kényszeremvan,és úgymond már kezdem elveszteni az önbizalmamat,és jóformán az identitésomat!!

2013. aug. 24. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz elmondani,de úgy legyél önmagad, hogy azt csinálod amit a szíved diktál.
2013. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt döntenél, állj meg egy pillanatra. Ne törődj senki mással, csakis azzal, hogy Neked mi a megfelelő. Most persze nem arra gondoltam, hogy esetenként ne legyél tekintettel mondjuk édesanyádra, de igenis önmagunknak kell lenni saját szemünkben a legfontosabbnak, mert ekkor fogjuk hosszabb távon jól érezni magunkat a bőrünkben.


Nem mindig népszerű, ha az ember saját magát helyezi előtérbe, de a lelki egészséghez igenis kell. Ha mi is lemondunk önmagunk elsőbbségéről, akkor mégis ki mástól várhatnánk el ugyanezt ?


Szép lassan kezd el figyelni magad és a döntéseid. Tudatosan egyre többet dönts a saját javadra, nem fognak mindig szeretni érte, a lényeg, hogy Te sokkal jobban fogod érezni magad és megnő az önbizalmad is, mert ki mersz állni önmagadért és ez a lényeg.

2013. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez egy jó kérdés...én is pont így vagyok ezzel...én is várom az ötleteket :)

21N

2013. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel különb a többi ember nálatok h elnyomjátok a saját gondolataitokat?

Jó..munkahelyen vane gy főnök, iskolában van tanár..mindig meg kell felelni valakinek, de ez nem jelenti azt h ne legyen véleményed. Egyszer élsz!

2013. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz megfelelni másnak? Tedd fel a kérdést és válaszold meg. Önbizalomhiányod lehet. Mit szoktál csinálni, amit nem szeretsz?

Fejleszd a kiállásod, a karizmád, tudd, hogy a te életed a te boldogságod a legfontosabb a számodra, ettől nem leszel önző. Mi az amit te akarsz?

[link]


Tudd, hogy minden ember tökéletlen, mindenkinek vannak hibái, gyengeségei, ugyanolyan emberekkel vagy körülvéve, mint amilyen te is vagy.

2013. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!