Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék újra önmagam lenni?

Hogy tudnék újra önmagam lenni?

Figyelt kérdés
Vidám, mosolygós gyerek voltam, sokan szerettek. Anyám sokat mondogatta hogy szerencsétlen, béna vagyok, sosem lesz belőlem senki. Volt egy törés a személyiségemben 10 éves korom körül mert már nem csak mondta hanem tenni is próbált ellene, nagyon kegyetlenül bánt velem, direkt beégetett emberek előtt, hogy majd ebből tanulok, velem tanult, és ha nem tudtam valamit, dobálta a ki a plüsseimet, amikhez ragaszkodtam, mert mesélt róluk, hogy pl. "úúgy nézett hogy a polcról engem válassz". Volt egy leckefüzetem, amibe mosolygós virágokat rajzolt nekem minden második oldalra. Egyszer elfelejtettem bele írni a házit (de a füzetembe leírtam, csak nem írtam le oda is) és széttépte az egészet. Egyébként pánikbeteg, olyanoktól fél, hogy egy új Végső állomás részt lehetne forgatni belőlük. 20 évesen nem akart egyedül hagyni úgy, hogy később én is mentem valahova, mert nem fogom becsukni rendesen az ablakot és nem kapcsolom ki a monitort, jön egy vihar, kicsavarja az ablakomat, beesik az eső a monitorra és felgyullad a lakás. Szóval a vidám, barátkozós kisgyerekből egy idegroncs lett aki akkor is elsírná magát legszívesebben ha csak csúnyán néznek rá. Van valami esély arra, hogy újra olyan legyen a természetem, mint kiskoromban?
2012. márc. 31. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nagyon szomorú, hogy ilyenek vannak. Anyukádat kezelik?

Én azt javaslom, hogy minél előbb költözz el tőle. Bárhova, nagyszülőkhöz, vagy más rokonhoz, vagy ahova tudsz. Egyébként neked is érdemes lenne szakemberhez fordulnod :(

2012. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyukádat ordítsd le, vágd pofán, ez fel fogja oldani benned az állatot, de pont erre van szükséged, mert így önmagad lehetsz. Csak csínján majd azzal a vasrúddal a művelet alatt.
2012. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Nem tudom, xanaxot találtam már a gyógyszeres dobozban, de ő nem mondta magától rákérdezni meg elég kínos lenne.. Egy év lesz meg a diplomám, akkor tudok csak elköltözni mert hiába dolgozok még azt sem lehet előre tudni hogy következő hónapban mennyit lehet menni.

2: Nem ütném meg anyámat, max önvédelemből, és nem egy pofonról beszélek hanem ha tényleg nekem esne..

2012. ápr. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!