Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem tudpk megnyílni és...

Miért nem tudpk megnyílni és önmagam lenni az osztálytársaim előtt?

Figyelt kérdés

Most tizedikes vagyok, màr két éve ismerem az osztàlyt, bírok is mindenkit. 4-en vagyunk barâtnők az osztàlyból ès ma azt mondtàk nekem,hogy én olyan zàrkózott vagyok és,hogy nem csinàlok semmit, nem vagyok benne a" hülyeségekben",hülyülésekben. Én is ezt vettemésre,hogy tényleg nem tudok előttük úgy megnyílni és önmagamat adni. Meg kicsit rosszul is érzem.magam,hogy ők szépek,csinosak én meg az ellenkezője.

Szeretnék megnyílni előttük,mert nem tudok úgy viselkedni,mint amilyen valójàban vagyok. Azt akarom,hogy velem is eltudjanak hülyülni,mert àltalâban.úgy van,hogy ülünk a fotelokban a suliban ők beszélgetnek egymàssal és a fiúkkal én meg tök csenbem vagyok,félek hozzàszólni a témàjukhoz. Ês úgy érzem,hogy n.annyira szeretnek. Szerintetek hogyan engedhetném el magam?


2013. máj. 3. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szard le mit mondanak.

Magaddal foglalkozz.

Én 1 jeggyel jobb átlagot értem el, csak mert jól viselkedtem és ezt a tanárok díjazzák.

Nem kell, hogy hülyéskedj maradjanak ők hülyék, attól neked csak jobb lesz.

Majd ha dolgozol a sok hülye jelentkező közül az értelmeset fogják kiválasztani aki te leszel a barátnőid meg majd mennek mosogatni a mekdonácba

2013. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!