Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki egy egész napon át...

Ha valaki egy egész napon át nem eszik, akkor elszédül? Lehet komoly baja? Hány napot bír ki az ember evés nélkül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kb egy hetet. Víz nélkül 3 napot. Levegő nélkül 3 percet. Ez a humanoid egy ilyen szakma.
2012. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az miért jó neked ha nem eszel semmit?

Direkt kínozni akarod magad?

2012. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első: köszönöm a választ.

második: csak kíváncsi vagyok, nem rólam van szó.

2012. márc. 4. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, van aki elszédül mert leesik a vércukorszintje, de van akinek 1-2 nap koplalás meg se kottyan, evés nélkül akár heteket is ki lehet bírni, ivás nélkül azonban, pár napot bír csak ki a szervezetünk.
2012. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez függ hogy mit csinál az illető!

Ha éli az életét, dolgozik, netán sportol akkor 1 nap nem evéstől teljesen kikészülhet! Míg ha csak ücsörög és nem csinál semmit akkor lehet hogy alig érzi meg!

Bár hozzátenném hogy a bevitt energiának a 20-25%-át az agy használja föl. Vagyis ha ülsz és tanulsz akkor is kell táplálék!


Az éhezéssel az is a gond hogy főleg a pasiknál, bekapcsol az automatikus ösztön, például ingerlékenyebbek lesznek! Ez természetben a túléléshez jó dolog de a való életben elég bajos lehet...

Egyébként tényleg akár heteket is kibírhatsz kaja nélkül! Hozzátenném ez nagyjából a nulla mozgásra és tevékenységre értendő és nem valamilyen túlélési akciózásra...

2012. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy egész napja nem ettem, mert holnap béltükrözésem lesz :( Eddig nincs semmi bajom (csak éhes vagyok...).
2012. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Én három nap nem evés után lettem rosszul a zuhany alatt, ki kellett rohannom és zuhantam is be az ágyba, nagyon elszédültem.
2012. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Tehát 3 napon át egy falatot sem ettél de élted a mindennapi életedet munkával/tanulással, utazás,találkozás a barátokkal, napi tennivalók stb és ezután a 3. nap végén csupán egy szédülés volt amit kialudtál és ennyi?

Wow!

Azért a kérdezőnek írom hogy az emberek 99.9999999999%-a nincs ilyen könnyen túla zon ha nulla kaját visz be napokon át!!

1 nap kibirható de ha 3-4-5 napig semmit nem eszel de mellette 8 órát dolgozol akkor egyszerűen kizárt hogy szinte semmi hatást ne érezz!

2012. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!