Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tenyleg csak hisztis es lusta...

Tenyleg csak hisztis es lusta vagyok?

Figyelt kérdés

Miota elkezdodott az iskola szornyen erzem magam. Eloszor is, nem birok cipeli. Valami eszmeletlen nehez a taskam (meg apa is csak nezett mikor felemelte, pedig o nem olyan) es teljesen szetszedte a vallam is. Amint felveszem reggel mire kiierek a buszmegalloba mar faj a fejem. Erzem, hogy a cipekedestol fajdul meg. Semmi erom es energiam sincs. Aztan egesz nap faj a fejem, neha kevesbe, neha jobban, de ha fel kell venni a taskat akkor kulonosen. Miota elkezdodott a suli minden nap kellett bevennem fajdalomcsillapitot mert nem birtam. Hazafele mikor hozom a nehez taskat mindig szedulok.

A masik a tesiora, nem birok tornazni.. Ma is majdnem elajultam tesioran. Elkezdtem szedulni meg hat azt ereztem mint amikor pl. Hirtelen felallok valahonnan es leesik a vernyomasom..

Most en vagyok hisztis, lusta vagy van valami bajom?

15L


2013. szept. 4. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Eszel te rendesen ?


Szedjél néha c-vitamint, az majd lehet ad egy kis craftot. Na meg aludd ki magad..

2013. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem vagy hisztis és lusta, nekem is annak idején nagyon nehéz volt a táskám. különösen ha minden könyvet bepakolsz rendesen.


nagyon gyönge lehetsz, bisztos alacsony a vérnyomásod azért szédülsz.


nem vagy vérszegény?


a tesi alól lehet felmentést kérni :)

2013. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Próbálj beszerezni egy ilyen gurulós hátizsákot.

Ellenőriztesd a vérnyomásod az orvossal-mindenképpen keresd fel!

Lehet elnyomja az ereket a táska amikor cipeled.

Ezt meg csak húzni kell, néha megemelni, pl. buszra fel, le de mindenképpen kényelmesebb.

2013. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg oldalpántos táskád van, mindenképp cseréld le rendes hátizsákra. Én is migrénes vagyok és nagyból-vállból indul ki szinte mindig, és a válltáska nagyon rá tud erősíteni.
2013. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van saját szekrényed a suliban? Mert akkor tárolhatnád ott a könyveket és azokat a füzeteket, amikből éppen nem tanulsz. Én is nehéznek tartottam a táskámat és sose tanultam könyvből, ezért a könyveket és a füzetek nagy részét a padomban tartottam. Gondolom 9.-es vagy, nem kell többet utazod, mint eddig? Ha így van, akkor a szédülés és a fáradtság emiatt van, egy idő után megszokod.
2013. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat!


Az alacsony vernyomas lehetseges, meg nyaron eleg keveset mozogtam. Az etkezesem se a legjobb bevallom, de ezen probalok valtoztatni. Es sajnos eleg fejfajos vagyok, eleg gyakran jon ram migren. Es ahogy felveszem a taskat a vallamra, mar faj is a fejem. Mire beerek a suliba hanyingerem is lesz a fejfajastol es mar megreggelizni se tudok normalisan. Szedulni csak hazafele szoktam meg tesioran. Es rettento gyenge vagyok egesz nap:(

tesiorarol nem kerhetek felmentest. Iszonyat kemeny tesitanarunk van es pont ma mondta, hogy o ilyen kis 'hulye kifogasokat' nem fogad el. De esetleg nem lehet az, hogy nehez taskatol elojon a migren es ez teszi tonkre az egesz napom?

2013. szept. 5. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ez az egyetlen ok, de nagyon ráerősíthet. Gondolom idegeskedsz is, a feszültségtől eleve kialakulhat izomgörcs, a táskától pláne, a kettő együtt tuti fejfájás. A vállból-nyakból indul ki leggyakrabban az izomgörcs miatt, úgyhogy a táskacsere mindenképp jó ötlet.
2013. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!