Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, szerintetek ez most így tényleg normális? Csak én fújom fel és tényleg én vagyok a hisztis?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok együtt a barátommal, szuper a kapcsolatunk, leszámítva egy dolgot. Ő idősebb nálam és mielőtt megismerkedtünk a rövidebb/egyéjszakás/szexkapcsolatok híve volt, szinte alig volt hosszútávú, érzelmileg is jelentős kapcsolata, 1 év volt a leghosszabb eddig.

Én nagyon szeretem, úgy veszem észre hogy ő is, viszont amin nem tudok túllépni az az, hogy a múltjából kifolyólag rengeteg nő ismerőse/haverja van. Ezekkel folyamatosan kontaktban van, ez még hagyján de sajnos találkozgatni is szokott velük. Egy vacsora X-el, egy mozi Y-nal, elmegy vásárolni Z-vel meg ilyesmi. Nekem ez nagyon rosszul esik, de nem akartam féltékenykedős p_csa lenni ezért nem szóltam eddig soha.

Most viszont bejelentette hogy 2 hétre elutazik Svájcba az egyik ilyen "régi ismerőséhez".. Persze ő nem tudja hogy ezt tudom, de az a csaj egy ordas nagy rib_nc, hallottam 1-2 történetet, hogy micsoda orgiák voltak vele régebben meg ilyesmi.. Na most én ezt nem tudom hova tenni, hogy miért megy el ő oda ha egyszer engem szeret.. Rákérdeztem, azt mondta hogy ahhoz a csajhoz már megismerkedésünk előtt is járt évente egyszer és hogy semmi nincs már köztük csak haverok.. Ez engem nem nyugtatott meg egyáltalán és persze amellett hogy baromi féltékeny vagyok és rosszul is esik, a barátom szemében is én vagyok hisztis..

De UGYE hogy ez így nem normális? Ezzel az erővel én is felkereshetném és meglátogathatnám az exeimet, nem értem hogy ennek így mi értelme van..


2013. febr. 13. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
az egyik lszopja a másik kiveri neki a 3.at pedig kegyetlenül megdugja hátulról. erre te is rájöhetnél magadtól.. mit gondolsz filemzgetünk meg vársárolunk régi csaj ismerősökkel? perszzzzeeeeeee :) egy csaj se lenne most a helyedbe
2013. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarom, hogy még rosszabbul érezd magad, de én is aggódnék és így reagálnék... Én se megyek az exemmel moziba meg vacsorázni, az már olyan mintha randi lenne, főleg ahogy leírtad milyen típusú lányokról van szó.

Igaza van az elsőnek, én se lennék a helyedben és nem te vagy a hisztis.


19/L

2013. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút igazad van.Csatlakozok az előttem szólókhoz.Sajnos ezek az esetek elég gyanúsak. :( nam vagy hisztis.

20/L

2013. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A férjem is tartja a volt csajaival a kapcsolatot. Néha váltanak egy-két emailt, vagy felhívják egymást félévente egyszer :) Az egyik csajjak sűrűbben találkozunk, mert ott is vannak már gyerekek és jól kijövünk így. Ez nem gáz, viszont, ha elmenne 2hétre nélkülem a volt csajához, biztos én is szólnék. Ez tényleg gáz! Miért nem visz magával? Azért mert előtted kijárt hozzá évente, az egy dolog, de most már itt vagy neki te.
2013. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A barátodnak normális, neked nem (megjegyzem, nekem sem). Változtatni nem fog, egyszerűbb lehisztiseznie téged.

Neked már ott ül a bogár a füledben, amit soha nem fogsz tudni kipiszkálni onnan vele kapcsolatban.


De ha évente egyszer járt ehhez a svájci nőhöz, ti meg 2 éve vagytok együtt, akkor ki csúsztat? :)

Közöld vele, hogy szívesen elutaznál vele te is :) Hogyörülne neki...

2013. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hany eves?

csak azert, mert ha "idösebb", ergo te 25 ö meg 40, akkor mar most megmondom, soha nem lesz vele harmonikus boldog, MONOGAM kapcsolatod. Ha ö a laza kapcsolatokhoz volt hozzaszokva es elvezte öket, mar nem fog a kedvedert megvaltozni.

Es igen, feljel is, hogy lefekszik a csajjal, es ezt lelkiismeret furdalas nelkül fogja, vagy meg elvezni is fogja, hogy delelött egy masik csaj sz@pta, delutan meg rajtad elvezkedik.

De ezt csak akkor mondanam ha a pasi tenyleg 40 körüli (eddigre mar kialakul eleg erösen az eletmeglatas, hogyan szereti a dolgokat es nem valtozik meg igen könnyen senki kedveert sem, mert ha mindig is csalfa volt 40 evesen hirtelen nem lesz egy szent, ez max 30 eves valtozik amire megkomolyodik valaki)

2013. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
28 éves.. Én meg 22.
2013. febr. 13. 12:31
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként én most párhuzamosan fősulira járok és mellette melózok is, úgyhogy 2 hétre biztosan nem tudnék vele kimenni..
2013. febr. 13. 12:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális, én ezt nem tudnám elfogadni a helyedben. Az én páromnak is vannak a múltjából is egyestés ribancok (mint minden pasiéból) és velük csak annyi konktaktot tart, hogy néha nagy ritkán beszélnek pár szót fb-on, általában ha érdekükben áll, pl. szakmai kérdésekben kérnek egymástól segítséget. nekem is volt egy haverom, akivel lefeküdtem párszor, múltkor is segítettem neki szívességből fordítani egy anyagot, aztán tanácsot kértem tőle egy szakmai kérdésben kezet mos a kéz alapon. De hogy találkozgatni velük, meg hetekre elutazni hozzájuk. Ez nonszensz. Egyébként nehogy azt hidd, hogy ezek a "kapcsolatok" le vannak zárva. Az én exemnek is volt egy ilyen "k*rvája" akivel összejártam dugni iskola után és amikor mi összejöttünk, azt mondta az exem, hogy befejezte vele. De aztán később megtudtam, hogy részegen smároltak meg még azok után is aludt nála a csaj, amikor mi már elvileg egy pár voltunk. Nem tudom, hogy konkrétan keféltek-e, mert exem bevallotta, hogy nála aludt a csaj és mondta, hogy a csaj rá akart mászni éjszaka és ő állítása szerint visszautasította a csajt és aludni küldte. Inkább afelé hajlok, hogy megdugta, bár már nem érdekel, mert a jelenlegim számít. Ő sose tette ilyet, ebben 100%-ig biztos vagyok.
2013. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*összejártak
2013. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!