Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mos tényleg túl hisztis...

Mos tényleg túl hisztis vagyok? És tényleg sokat várok másoktól?

Figyelt kérdés

Az of.ünk elég izé mert mindig a másik szakon levőknek nyalja a seggüket.


Egy friss történet /mai/

A bejárósak nem tudnak közlekedni. Nem a gyalogos úton hanem a biciklis úton mennek. Így én rohadtul nem láttom értelmét a gyalogos útnak egyébként.

Az történt reggel, hogy mentem biciklivel a suliba, szemben is jöttek. Mivel hátranéztek néhányan látták, hogy mindkét irányból jönnek. Egynek se volt esze átmeni a gyalogos útra. Utána rájuk ordibáltam hogy nem látjátok, hogy ott a gyalogos út?


Utána nem mentek le hanem kettes sorba lementek. Aztán mikor a bácsikával már közelítettünk figyeltem, hogy mindketten elférjünk és mivel úgy kellett ki centizni az egyik csaj a /'nyalós'/ szakról elesett úgy, hogy ráborult a másikra és elestek. /nem én löktem el/

Ezek után ment of.hez ő melléjk állt. Ok.

Ill. tudni kell, hogy engem nem hozz lázba a töri amióta van azóta nem is tanultam semmit. Aztán volt egy jó kis előadás amihez kedvett kaptam /8 év alatt 1.nek/ és akkor oda irta csajt, és csak annyit mondott bocsi ő még nem volt. / az évek alatt már volt én még áltisibe se csináltam nem még hogy középisibe/ Ok. AZtán adni akart valami sz*rt. /megkellett volna nézni egy 4 órás filmet/

Aztán felmentem ig.hez. /más miatt/ Hallotam, hogy azt beszéli egy tanárral, hogy milyen szakkör kéne. Én meg cinikusan mondtam, hogy a bejárósaknak kötelezően kresz.



Őszíntén én nem várok el sokat úgy érzem. Legalábbis nem többet mint magamtól.

És nagyon nem értem, hogy 18 évesen mi a fenéért nem tud egy 18 éves közlekedni


2013. febr. 20. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért de gyorsan gépeltem mert közben házit írok.
2013. febr. 20. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább a házival foglalkozz..
2013. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már kész van rég.

Egyébként ha annyira kötözködni akarsz másokon éld ki magad kérlek.

2013. febr. 20. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlérzékeny vagy, nem mondanám hisztinek épp. Túlságosan felhúzod magad olyan dolgokon, amiken nem kellene ennyire. Én is ilyen vagyok. Próbáld meg ne magadra venni mások bajait és mérgelődni mások hűlyeségén, igy könnyebbb lesz.
2013. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dani900 ***** válasza:

Ha felhúzod magad, már elérték a céljukat.

Egyszerűen röhögd ki, amikor elmegy sírni a tanárhoz, meglátod, meg fog lepődni, neki lesz rossz, és közben még szórakozol is.

2013. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!