Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg én vagyok a szemét?

Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Megkértem nővéremet, hogy ne jöjjenek hétvégén a hároméves kislányával, mert kedden szóbelizek és szeretném kihasználni a hétvégét a tanulásra. A szobámba hiába vonulok el, szinte minden behallatszik, egy kisgyereknek meg nem mondhatom, hogy maradj csöndben. Megsértődött és most nem áll szóba velem. Anyuék is haragszanak, mert olyan ritkán látogatnak meg minket. Mindenki rám haragszik.

2013. jún. 20. 17:57
 1/7 Anett:) válasza:
97%
Szerintem ezen a kérésen nem kellett volna megsértődnie.Természetes,hogy tanulni szeretnél a szóbelire.
2013. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem én se lennék boldog, ha ilyet kérnének tőlem. 4 testvérem van, mindegyik fiatalabb, megszoktam, hogy körülöttem vannak és néha hangoskodnak. De szerintem annyi szünet neked is kell tanulás alatt.
2013. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is vizsgaidőszak van, az öcsém elég hangos, a nővéremről nem is beszélve..stb.. De attól még azért képes vagyok felkészülni tisztességgel a vizsgákra, pedig hozzám is behallatszik.. Ha nagyon akarsz tanulni tudsz mellettük is. Utána még úgyis ott a hétfő is, hogy pontosíts, mondogasd hangosan a tételeket..Szerintem is túlzás volt ezt kérned, főleg, ha ritkán jönnek.. Én a helyedben felhívnám és megmondanám neki, hogy ne haragudjon, feszült vagy a vizsga miatt és túlreagáltad.. Jöjjenek nyugodtan, de tényleg próbálja picit kontrollálni a kicsit.. Mindenkinek jobb a békesség..
2013. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem te vagy a rossz. Természetes, hogy tanulni szeretnél, én sem tudok egy ordibáló kisgyerek mellett tanulni.
2013. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha meg volt beszélve a családi program és te csak úgy lemondtad, akkor jogosan haragszanak. Érthető lenne, ha mindennap mennének hozzátok, de ha ritkán látogatnak meg titeket, akkor gondolom már az egész család készült rá.

Valahogy az is érthető, hogy tanulni szeretnél. De ha néhány órás látogatásról van szó, akkor ennyi szünetet te is tudtál volna tartani. Nem hiszem, hogy egy huszonnégy órában tanulsz.

2013. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
40%

Milinte te szemét!

megsértetté'?

2013. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egész hétvégére jönnének, mert messze laknak. Nekem nem szóltak a szüleim. Nem mintha tőlem kellene engedélyt kérniük. Direkt kértem őket, hogy ne hívjanak vendégeket, mert egész hétvégén itthon leszek. Máskor nem szoktam ebből ügyet csinálni, de most szükségem van erre a néhány napra. Erre tegnap mondják, hogy jönnek a tesómék, mert hét elején meg lett velük beszélve. Nem fogom felhívni, majd kárpótolom a szóbeli után valamivel.
2013. jún. 21. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!