Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem hízok?

Gorgo 20 kérdése:

Miért nem hízok?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy túl vékony vagyok és így edzeni is felesleges mert nincs mire gyúrni, hogyan szeggyek fel pár kilót? Én már megtettem mindent, volt hogy 3 hétig csak zsíros pörköltet ettem, sok cikor meg hízlalo dolgok de semmi. Tömegnövelö proteinek nem jöhetnek szóba!!

2013. aug. 17. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Nekem azt mondták, majd az idővel jönnek a kilók, de így 40 felé sem jönnek :(

2013. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

Ez az egész rossz, ahogy van:

1) "nincs mire gyúrni" - pont azért kell gyúrni, mert nincs mire. "Gyúrni" nem úgy kell, hogy először felszeded a hájat, aztán azt "átalakítod" izommá. Ez a köztudatban élő egyik legnagyobb butaság. A háj nem alakul át izommá és nem kell a gyúráshoz.

2) Ahhoz, hogy hízz nem kell zsíros pörköltet, meg cukrosat enni, ill. attól, emrt zsíros pörköltet, meg cukrosat eszel, nem fogsz meghízni 3 hét alatt. Nem csak a mit, számít, hanem a menniyt is. Milyen magas vagy? Hány kiló? Hány éves? Mennyit mozogsz?

3) Nincs olyan, hogy tömegnövelő protein. Van a protein, ami fehérje, és az az izomépítéshez/megtartáshoz kell, függően attól, hogy tömeget növelsz, vagy fogyózol. A tömegnövelő szerekben a protein mellet szénhidrát is található. Ettől tömegnövelő szer. Azt, hogy a "tömeg", amit felszedsz, izom vagy háj, azt a genetikai adottságokon túl a sport, azon belül is a súlyzós edzés mennyisége dönti el.

2013. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!