Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is lehangolt ma?

Más is lehangolt ma?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy front van-e, vagy csak az esős idő teszi, de két napja olyan szomorúság, nyomott "semmihezsincskedvem" hangulat van rajtam ok nélkül.

Mások is így vannak ezzel ilyen időben?


2009. nov. 8. 15:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon lehangolt vagyok...főleg hogy holnap 3 dogát irunk:(
2009. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a vasárnapokat, mert másnap suli van.
2009. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a Vasárnapot, mert másnap suli és még tanulnom kéne, és az egész nap olyan unalmas és csak a sulira tudok gondolni.
2009. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

15:22

Hmm lehet nekemis azt kéne.Van egy yorkim amugy:)

Hátha holnap jobb idő lesz:)

2009. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
De jó ez a kérdés :) Most jöttem fel a szobámba sírógörccsel. Nem tudtam aludni délután, mert vártam, hogy párom felébredjen és hívjon (távkapcs), persze mire ő fölébredt én már nem tudtam aludni, szenvedtem fél órát az ágyban. úgy volt, hogy tesóm palacsintát süt, lementem a sütő nyele letört, tesóm alszik. Nah jó megsütöttem 3at nyél nélkül...persze nem bírom kibontani a lekváros üveget...ááááá olyan elegem van. Tudom, nem eget verő problémák, de most olyan rosszul érint.
2009. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok tanulni wáhhh:S Gyűlölöm a vasárnapot és a hétfőt :'( a péntek 2.fele és a szombat a legjobb:)
2009. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
De jó olvasni, hogy nem vagyok ezzel egyedül ( már bocsi :DD ).
2009. nov. 8. 15:44
 18/26 anonim ***** válasza:

engem is minden nagyon rosszul érint ma,ráadásul ugyanez(távkapcs.)azt mondta a srác h ne haragudjak hogy elhanyagol nem lesz több ilyen.ennek három orája.azóta se ir vissza msn en telót meg rámnyomja(N)


Ennyit róla:S

2009. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

általában nekem is rossz kedvem van vasárnap (kicsit a suli miatt most is az van), de jön át a barátom szóval minden ok:)

fel a fejjel emberek! nemsokára karácsony, aztán hamar vége a télnek:) mindenkinek mosolygós hetet kívánok:)

2009. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én meg azt hiszem szerelmes vagyok ilyen már nagyon régóta nem éreztem. Ám ahelyett, hogy örülnék, itt sírok és attól rettegek, hogy elveszítem! Olyan illékony még az egész, nagyon az elején járunk és most bebeszéltem magamnak, hogy azért szűkszavú a fiú msn-en, mert nem is akar engem annyira.:'( annyira szar az élet főleg a november:(
2009. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!