Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan lehangolt vagyok,...

Állandóan lehangolt vagyok, nem érdekel semmi, nem tudok örülni semminek. Mitől lehetne ez jobb?

Figyelt kérdés

A munkámat elvégzem, de a barátaimmal vagy a kedvesemmel sincs kedvem találkozni. Lemondom a találkákat, csak hogy egyedül lehessek inkább, nem akarok senkivel beszélgetni, jópofizni. A barátommal is gondok vannak, ez még rátesz egy lapáttal és ő azt sem veszi észre hogy velem sem oké minden. Költözés közben vagyok, ez is sok energiámat elviszi, de ebben sem igazán segít, pedig tudja, hogy ez sincs rám jó hatással.

Mit csináljak, hogy jobb legyen? Sportot ne ajánljatok, sokat futok, biciklizek és most a költözés is épp elég mozgás. Olyan sportot, ahol közösségben kell lenni (pl. csapatsportok, edzőterem) nagyon utálok, azzal nem próbálkozom.


2010. márc. 21. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy elég magányos vagy. Ha a kapcsolataid csak látszat-kapcsolatok és nem tudsz öszintén beszélni arról, ha szomorú vagy akkor az semmit nem ér. Szerintem keress igazi barátokat.
2010. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazi barátok vannak mellettem, de velük sincs kedvem és energiám találkozni.
2010. márc. 21. 18:46
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor kitől vagy mitől vagy lehagolt? vitaminhiány?
2010. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, akkor a megoldást is tudnám.
2010. márc. 21. 21:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál még valamilyen betegségre?

Nem teljesen normális dolog, hogy egy fiatal, ennyire érdektelen legyen. Ha tényleg keresed a kiutat, akkor van esélyed, hogy megtaláld. Írjál e-mailt, segítek.

2010. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a depresszió 2 alapvető oka: nincs hatalmad a saját sorsod irányítására vagy nem ismersz senkit akivel őszinte kapcsolatod lenne. Szerinted rád melyik jellemző inkább?
2010. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hasonló gondom van, tudom az okát, mégsincs megoldás. Igazi ördögi kör.
2010. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nekem depressziónak tünik,lehet hogy túlságosan kimerültél. Milyen munkát végzel?
2010. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon átérzem a leírtakat, mert én is így vagyok ezzel. Nem látom a jövőt sokszor, nem látom a boldogságot a párommal. Csalódott vagyok, az élet minden terültén mást kaptam. Egy kedves, hűséges párra vágytam, kaptam a megcsalást. Vágytam arra, jobb legyek mint a családom, nem ecsetelném, de épp mintaéletűek, nem megy. Felemészt a hajsza. Sokszor elsírom magam, egyedül érzem magam teljesen, ilyenkor felmegyek a szobába és lefekszem. Egy alvás után általában jobban vagyok, de nem mindig. Olykor egész nap rossz minden. Magány, magány.


21/L

2010. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

18:45-ös vagyok:


Elírtam, azt akartam írni, hogy nem épp mintaéletűek. Ma is ilyen napom van. Egyszerűen csak rámtör a keserűség. Nincs kedvem kikelni az ágyból, nincs kedvem semmihez az esetek 90 %-ában.


Kriszta

2010. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!