Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is lehangolt ma?

Más is lehangolt ma?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy front van-e, vagy csak az esős idő teszi, de két napja olyan szomorúság, nyomott "semmihezsincskedvem" hangulat van rajtam ok nélkül.

Mások is így vannak ezzel ilyen időben?


2009. nov. 8. 15:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%

énis tökre lehangolt vagyok.....mert tanulnom kell a walesi bárdokat(holnap felelés)...stbstb.

a twilightet néztem ma már hatodszorra....de már kicsit uncsííííí....pénteken úgy jöttem haza h sírtam de nemtom miért....jegyet nem kaptam,nem írtunk dogát,nem vesztem össze a barátaimmal/csk néha nem értünk egyet/ ugyhogy front van....asszem mégegyszer megnézem az alkonyatot és tanulok majd eszek,fürdök,tvzek és alszok,fölkelek,suli,hazajövök és ......

2009. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
25%
ne is mondjátok.pont most hánytattam meg magamat egy falásroham után :( és nem tok rendesen hányni mert már annyit csináltam...:'(
2009. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én ilyen időben vagyok jó kedvű! :D De tényleg. Mindig. Utálom a meleget, a sok napot...
2009. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én szeretem az esőt *.* Nekem jó kedvem van, majd küldök felétek is egy kicsit :D
2009. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Rám is vasárnaponként szoktak törni a szomorkás órák, de most nem olyan vészes.

Fel a fejjel mindenkinek! Lesz ez még jobb is!:-)

(16:13-asnak üzenem, hogy holnap reggel menjen el az édesanyjával egy pszichiáterhez, mert bulimiás!)

2009. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rossz a kedvem. Ma derült ki hogy a párom nem tud hazajönni karácsonyra. :(
2009. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!