Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhat szív leállást az...

Kismutyesz_ kérdése:

Okozhat szív leállást az iskola okozta stressz? 16/f

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 00:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Stressz nem hiszem, hogy szívleállást okozhat, inkább hosszútávon nem jó az idegesség. Köztudott hogy a stressz és a rák kialakulása között van valami kapcsolat.

Amúgy ne idegeskedj! Inkább mondd el itt, mi a baj, hátha megnyugszol egy kicsit, meg hátha tudunk valamit tanácsolni.

2013. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A munkahelyeden vért fogsz hányni.
2013. okt. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"A munkahelyeden vért fogsz hányni."


Nem biztos. Az iskolánál pláne a középiskolánál kevés szarabb hely van.

2013. okt. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nem okozhat.
2013. okt. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Haha :D és akkor még nem volt vizsgaidőszakod... Lazíts amég teheted, mert amennyit most kell tanulnod az egy kalap szar a felsőoktatáshoz képest.
2013. okt. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8 vizsgaidőszakon vagyok túl sikerrel és orvosira járok. A gimi sokkal rosszabb volt. Itt a stressz nem állandó és nem váratlan, előre fel lehet mindenre készülni. Nincs az, hogy bölcsész őnagysága kitalálja, hogy ő most spontán röpit irat, az amcsi függetlenségi háború csatáiról és egyéb baromságok.
2013. okt. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én négy vizsgaidőszakon vagyok túl, és szerintem is jobb a felsőoktatás, mert itt nem tanulok számomra felesleges dolgokat. :)
2013. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az iskolai stresszt bőven nem a tanulnivaló okozza. Főiskolán másfajta stresszt élnek át az emberek, ott tényleg azon kell majd pörögni, hogy időre nagy mennyiséget kell tanulni. A gimiben az emberi dolgok a kemények, a tizenévesek szerintem messze a legkegyetlenebb korosztály. Előtte azért nem, mert még hat a tanári / szülői fegyelmezés, utána azért nem, mert belátják a hibáikat, de a tizenéves azzal kegyetlen, hogy nem fogja fel, hogy amit mond / csinál, annak következményei vannak.
2013. okt. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy egészséges fiatalnál biztosan nem.
2013. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szorongok az osztályban, nem bírok beilleszkedni. Múltkor fel lökött egy nagy darab gyerek, mert állítólag azt mondtam neki, hogy dögöljön meg. Persze szóltam az Igazgatónak. Szóval nincs itt már úgy egyetlen osztálytársam se akivel el tudnék beszélgetni. Undorral megyek be a suliba.
2013. okt. 4. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!