Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hát ez nagyon ciki, bepisiltem...

Hát ez nagyon ciki, bepisiltem múlt éjjel. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

6 éves koromban fordult elő velem ilyen utoljára! Először azt hittem, a macskám viccelt meg, de nem. Az álmomban is benne volt, és ilyen szakszerűen nem is tudná megcsinálni...

Ha ez számít valamit, 1 hete volt egy agyrázkódásom, aminek az utóhatásai miatt 4 napja nem tudok rendesen aludni, gyakran felébredek és rémálmaim vannak. Ráadásul a baleset óta nem szedem a gyógyszereimet sem (Olwexya 150 mg, Frontin 1 mg elvileg 3x1, gyakorlatilag számolatlanul). Szóval nem vagyok a topon, na de BEPISILNI??? 18L


2013. okt. 27. 08:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Felfázva nem vagyok, pedig egyedül azt találnám ésszerű magyarázatnak.
2013. okt. 27. 08:38
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Frontin....Hallod,ezek a "gyógyszerek" csak szétölik a szervezetedet. :=/,lehet ez az apró jele,annak.
2013. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez tök jól hangzik, de épp azt írtam, hogy egy hete egy darabot sem vettem be.
2013. okt. 27. 08:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl mélyen aludtál és nem ébredtél fel az ingerre, főleg ha álmodban is pisiltél.
2013. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul már..én sem értettem,hogy miért!Sőt olyan is volt,hogy az álmomban nagyon kellett pisilnem és elmentem wc-re pisilni,nos ez a valóságban i megtörtént annyi különbséggel,hogy az ágyba pisiltem!:S De azóta egyszer sem fordult elő!
2013. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges... Pedig nem is kellett nagyon pisilnem, előtte is voltam, és ekkor kb. 2 órája aludtam csak. :/ Remélem, velem sem lesz ilyen többet.
2013. okt. 27. 08:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak annyi Frontint vegyél be, amennyit az orvos előírt! Ne számolatlanul szedd!
2013. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Persze a másik gyógyszerből is csak az orvos által előírt dózist szedd!
2013. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most már nem szedek semennyit. Egyrészt elfogyott, másrészt már egyáltalán nem vicces, hogy a fél életemre nem emlékszem.
2013. okt. 27. 08:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszeri alkalom,ne gondolj semmire....egyszer velem is előfordult ilyen 13évesen,méghozzá én fiú voltam.Hálaégnek nem vette észre senki.Én sem tudtam,mitől lehetett...azóta nem volt gondom.
2013. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!