Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hát ez nagyon ciki, bepisiltem...

Hát ez nagyon ciki, bepisiltem múlt éjjel. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

6 éves koromban fordult elő velem ilyen utoljára! Először azt hittem, a macskám viccelt meg, de nem. Az álmomban is benne volt, és ilyen szakszerűen nem is tudná megcsinálni...

Ha ez számít valamit, 1 hete volt egy agyrázkódásom, aminek az utóhatásai miatt 4 napja nem tudok rendesen aludni, gyakran felébredek és rémálmaim vannak. Ráadásul a baleset óta nem szedem a gyógyszereimet sem (Olwexya 150 mg, Frontin 1 mg elvileg 3x1, gyakorlatilag számolatlanul). Szóval nem vagyok a topon, na de BEPISILNI??? 18L


2013. okt. 27. 08:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnos előfordul. velem egyszer 13 évesen esett meg, azt álmodtam, hogy pisilnem kell. s hogy a vécén vagyok. hát, nem voltam, úgyhogy bement az ágyba...de akárkivel előfordulhat, ez kortól független.
2013. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!