Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szörnyen fáj a hasam! Ez...

Szörnyen fáj a hasam! Ez ellen mit tegyek (stressz miatt van? ) (lent)

Figyelt kérdés

Ha dogát írunk, vagy felelünk, a hasam alja szörnyen el kezd fájni! :S Néha egy vonalba a derekammal is! Szerintem ez a stressz miatt van. Ez ellen van valami megoldás?

azon kívűl, hogy ne stresszeljek?


2009. nov. 14. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha dolgozatot írtok, vigyél magaddal fájdalomcsillapítót, és vedd be, ha fájni kezd a hasad!
2009. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ja persze, aztán szedje 2naponta a fájdalomcsillapítót, amennyi dolgozat meg felelés vagy. Adjál meg hasonló okos, egészséges ötleteket szegénynek.
2009. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
12%
ne egyél oldalast
2009. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkészülsz normálisan, akkor nincs okod aggódni. Ismételgesd magadnak, hogy nem parázom dolgozat előtt, felkészültem és menni fog blablabla.
2009. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az. Készülj fel annyira, hogy ne kelljen félned a dolgozattól. Ha meg nincs kedved annyit tanulni, akkor meg ne izgasd magad annyira az eredmény miatt. Ne szokj rá arra, hogy gyógyszerrel oldod meg a máirányú problémáidat.
2009. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez a stressz miatt van"


Vagy nem. Orvoshoz kell menni. Nem lehet "szerintem" alapon kezelni ilyen dolgokat.

2009. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát..lehet h az lesz.elkell menni az orvoshoz :(

Igen..tényleg nem akarom begyogyszerezni magam.

Köszii a válaszokat :)

2009. nov. 15. 17:21
 8/9 anonim válasza:
19%
Mondom ne egyéééé oldalast!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vicces -.-"
2009. nov. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!