Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan aki depressziós,...

Van itt olyan aki depressziós, vagy volt depressziós, ha igen hogyan kezeli, kűzdötte le?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
belenyugottam hogy itt szar az élet, nem küzdöttem tovább ellene, azóta nyugtató meg antidepresszáns sem kell. nem lett jobb a helyzet, csak elfogadtam. :)
2009. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem
2009. nov. 17. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnos egy olyan "valami",ami ellen nem nagyon kűzdünk,ezért is merülünk el benne.Én olyan súlyos tüneteket produkáltam már(szívtájéki fájdalom,pánikrohamok,stb.),hogy a családom komolyan kezdett venni.Az a baj,hogy aki depressziós,azt általában nem értik meg,gyengének tartják és nyűgnek.

Elmentem orvoshoz,antidepresszánsokat kaptam,nyugtatókkal,amiknek a többszörösét kapkodtam be,mert azt hittem attól jobb lesz..Hát nem lett.

Teljes életmódváltás szükséges ahhoz,hogy kilábalj,és HATALMAS akaraterő!Nem mondom,hogy teljesen meggyógyultam belőle,de haladok.Már nincs gyógyszer,a nyugtatót is kiiktattam,sportolni kezdtem,olvasok sokat,megpróbálom észrevenni az élet szép dolgait is..nehéz,de nem élhetünk évtizedeket le sötétben,kedvetlenül,szomorúan..

2009. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!