Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülök? Mit tehetnék...

Mitől szédülök? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Tegnap délután óta szédülök, enyhe hányingerem is van. Nem olyan nagyon erős, hogy állni sem bírok, de azért kellemetlen. Tegnap ezt csak videó nézés után vettem észre, ma reggel egy pár óráig nem volt semmi bajom, utána megnéztem egy filmet, és megint elkezdődött, azóta nem hagyja abba. Egyéb tünetem nincs, nem tág a pupillám sem. Nem hánytam, csak émelygek. Tegnap reggel mostam hajat, lehetséges, hogy belement a víz a fülembe és amiatt van? Ha nem, mi okozhatja?


Köszönöm a segítséget!

17/L



2013. nov. 17. 13:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Megmértem a vérnyomásomat most, 3x is (jobb-bal-jobb), és az átlag az olyan 135/54 kb. (a pulzusom először 55, majd 53, utána 54 lett). Ez alacsony? Lehet ez az oka? Mit csináljak?
2013. nov. 17. 13:49
 2/5 Aaron Pal válasza:
Leesett a kálcium szinted
2013. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam közben dokinál, mert vasárnapra sokkal rosszabb lett, mozdulni sem tudtam szinte, mert eszméletlenül szédültem és folyamatosan hánytam.... Vmi vírus volt. :D Most már mondhatni meggyógyultam, de azért még óvatos vagyok. :)
2013. nov. 23. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kérdezed ha a doki megmondta !!
2013. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azelőtt tettem fel a kérdést, hogy rosszabbodott volna, vagyis vasárnap kor délután, rá pár órára lettem nagyon rosszul, kedden voltam dokinál. Szóval ezért kérdeztem, azt hittem, hogy valami egyéb oka van, akkor még vírusra csak nem is gondoltam, hisz enyhén szédültem csak és nem hánytam... Csak később.
2013. nov. 24. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!