Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon alacsony a vérnyomásom,...

Nagyon alacsony a vérnyomásom,90/61 a pulzus 67.120/76 p:85 szokott lenni. Szédülök és fáj a fejem. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Kávé szagától hányingerem van, az energiaitaltól is hányingerem van, nem bírom az édes dolgokat, csak a sósakat.11 hetes vagyok
2008. jún. 25. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sok mindent tudsz tenni ellene. Én mondjuk soha sem voltam rosszul, tehát én ittam kávét, vagy energiaitalt, de ez sem segített. Főleg, hogy naponta max egyet mertem inni, az meg olyan volt, mint halottnak a csók.

És az én vérnyomásom még alacsonyabb volt, néha munkahelyen lecsekkoltuk és csak néztek rám nagy szemekkel, hogy biztosan élek-e még. Hogy őszinte legyek, a hangulatom is általában alacsony volt ezzel együtt, úgyhogy átaludtam az első 12 hetet. Csináld te is ezt! :-)

2008. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
EGy kis oola? Bartánőmnek is azt javasolták, nem bírta még a kávé szagát sem. Illetve pócold fel a lábad, és pihizz sokat!
2008. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi cola akart lenni :)
2008. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!