Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék? Hogy lehetne...

Mit tehetnék? Hogy lehetne felpörgetni a szervezetem?

Figyelt kérdés
Gyorsétteremben dolgozok, napi 13-14 órákat. (ahogy sikerül bezárni). Jön az ünnep, és egyre inkább azt érzem hogy kezdünk kifáradni. Nagyon kevesen vagyunk, egész nap egyedül állok a pultban.. Nem is ez a lényeg. Kezdünk fáradni. Isszuk a kávét, de minden hiába már. Nem hat egy ideje...Nem tudtok valamit, amivel kicsit felpöröghetnénk? Ne írjátok, hogy pihenjünk többet. Az most nem megy. Jön a Karácsony és hajtani kell. De létszámhiánnyal küszködve nagyon nehéz. Valami teát, vagy hasonlót nem tudtok?

2013. dec. 4. 20:25
 1/5 anonim válasza:

gyomber tea,zold tea. az porget :D

vagy egy kupica palinka. na attol nem leszel kimerult :))

2013. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pálinka jó lenne, fázni se fáznék. De kocsival járok, így nem biztos hogy a rend őrei örülnének nekem :D
2013. dec. 4. 20:29
 3/5 A kérdező kommentje:
A gyömbér teára rákeresek. Még nem is hallottam róla. A zöld teát ittam de hatástalan volt sajnos... :S
2013. dec. 4. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális kajával.


A kávé meg a többi ezek pótszerek, ideiglenesen pörget fel, de ha nem pihened ki akkor végképp kimerít aztán pedig megsínyli a szervezet.


Pihenni pedig muszáj, ha lehet 8 óra alvás kéne 14 óra még nem vészes, bár nem is normális, főleg annyi pénzért.


Húst kell enni, meg kalóriadús kajákat, joghurtot az emésztés miatt, és gyümölcs helyett savanyú káposztát, vagy azt is.


Többet kell enni napközben is, mennyiségileg is és alkalom számra is.


Másképp nem megy ez.


Plusz, pszihésen jót tesz ha meló után van valami levezetés, pl egy óra korizás, vagy konditerem, vagy aerobik, bármi ami igazi mozgás mielőtt pihenőre tér az ember.


Ugyanez lehet meló előtt is a lényeg hogy napi rendszerességgel legyen.


Pl Én emiatt szeretem a nyarat, mert mehetek bringával melóba, az napi 2x 10 kilométer, bőven elég hogy lelazítson.

2013. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Műszak alatt amikor folyamatosan jönnek örülök ha be tudok kapni pár falatot. Sajnos. Munka után se erőm, se kedvem nincs korizgatni. Éjszaka végzünk fél 11kor. Hidd el neked se lenne kedved az egész napos rohanás után még ugra-bugrálni. Próbálok aludni. Ha szabadnapos vagyok sajnos a fél napot átalszom (mert munkaidőben 5 órát tudok csak). Csak december ilyen, januárban már a kutya se jön sajnos.
2013. dec. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!