Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arcüreggyulladás?

Arcüreggyulladás?

Figyelt kérdés
Fáj az arcom, a fejem, szemüregem de főleg a fogaim. Voltam fogorvosnál azt mondta h nincs gond a fogaimmal. Pár hete húzták az egyiket pont azon az oldalon fáj. De tegnap megnézték újra mondták h szépen begyógyult.
2013. dec. 15. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a gondom:( Fáj a fülem is.Most éppen nem,de ez mar sok:( Nekem is 1 hónapja húzták a fogamat,mellette az innyem.érzékeny a hidegre,de nem fáj a fogam.Alig várom hogy orvoshoz jussak el.Melegítem sóval, meleg teát iszok.Doritricint szopogatok,meg a fájdalomcsillapító elő van készítve.Nekem a nyirokcsomom fáj meg jobb oldalon,néha nyelni is fáj:(

Te mit próbáltál ki eddig?

2013. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig a Cataflamot az enyhítette valamennyire a fájdalmat. Csak azt nem tudom hova menjek háziorvoshoz vagy fogorvoshoz. Háziorvos tuti elküld röntgenre de mire oda kerülök az jó pár nap és addig tuti fájni fog még. Fogorvos meg azt hajtogatja hogy ha biztos h az fáj e vagy csak a kihúzott fog helye. Én meg nem tudom pontosan megállapítani mivel kihat balra is meg jobbra. De jó fogat meg nem akarok gyökér kezeltetni. Pontosabban állítólag van rajta egy kis lyuk csak.
2013. dec. 15. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fül-orr-gegeszeten voltam.És azt mondta nem a fogam okozta.A torkom csúnya,az orrammal nincs rendben semmi.clacidot kaptam és mivel a fülem is fáj igy rakott bele csíkot.Most mar valamivel jobb.Neked?
2013. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én holnap megyek fogorvoshoz. Nekem biztos h a fogam okozza és nincs arcüreggyulladásom. Szerintem a kihúzott fogam melletti fog gyökerével nem simmel valami. Holnapra van időpontom remélem fog valami értelmesem mondani a doki.
2013. dec. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!