Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy depressziós...

Lehet, hogy depressziós vagyok/leszek? (böv lent)?

Figyelt kérdés
Mindig rossz kedvem van, szomorú vagyok. Ha valamitől jó kedvem lesz, nemsokára újra szomorú leszek. Suliba utál mindenki, piszkálnak, megbántanak szóval/tettel. Nem tudom mit tettem, hogy így bánnak velem, próbálok kijönni velük, de lehetetlennek látom. Rengetegszer gondolkodtam öngyilkosságon, már egyszer-kétszer vágdostam is magam. Tudom, ez nem megoldás a problémáimra. Furcsán hangzik, de ezzel a fájdalommal, levezetem a többi fájdalmamat is. Itthon sokan veszekszenek velem, (úgy érzem) mindenért én vagyok a hibás. Este nem tudok el aludni, azon gondolkodom mindig, miért ilyen az életem, jobb lenne eltűnni. Ja, és van ez a hobbi dolog, hogy "keress egy hobbit és minden jobb lesz" ... Van hobbim! Rappelek. Rímekbe foglalom a fájdalmat, a dühöt, a keserűséget. Néha így jobb, ha ki tudom adni magamból a dolgokat. Már tényleg ott tartok, hogy öngyilkosság, halál, jobb lenne mindenkinek nélkülem stb stb. Jó, tudom szeretteimnek, családomnak nem. Bár ki tudja... Valaki segítsen, mit megyek? Megbolondulok lassan...

2014. jan. 16. 18:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
el akarják vinni az ilyen nyomorékokat mint te vagy!!!
2014. jan. 16. 18:55
 12/19 A kérdező kommentje:
Az. Pin-kod.
2014. jan. 16. 18:56
 13/19 anonim válasza:
Hülye 15 éves pica kefélj egy jót és jobb lesz!
2014. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindenki más is ugyan így van, hogy miért pont ő!? :( sajnos ezzel mindenki így van.
2014. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell mást szivatni! Ha jót nem tudsz mondani, inkább ne mondj semmit! Ha neked lenne gondod az persze rossz lenne...
2014. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Hali!Van kedved ismerkedni?majd én segítek rajtad!
2014. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Mi történik itt még?

Az egyik sajnáltatja magát a másik meg csak hülye!

2014. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szija persze van :) Irj privit..
2014. jan. 16. 19:07
 19/19 anonim válasza:
sztem ne foglalkozz velük én sem vok vmi szépség de leszarom őket és az arcukba röhögök szóval te is tedd ezt a legszimpibb ember fele közeledj és ha van egy jó barátod akk. sokkal erősebb vagy hidd el az ön gyilkossság nem megoldás,gyávaság biztos vannak álmaid és mélázz el h. mi lenne ha teljesülne és váltsd valóra tom h. így könnyű mondani a másik pedig tényleg isten hívőség én sem járok templomban pedig 1. áldozó vok de majdnem minden nap imádkozom és a problémáimat megosztom istennel és hidd el segít tényleg kisebb nagyobb problémákban csak nekem terveim vannak az emberiség jobbá tételéhez csak sok munka vár rám
2014. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!