Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez veszélyes jelenség egy...

Ez veszélyes jelenség egy embernél?

Figyelt kérdés

Tegnap este az éjszaka közepén félálomban erős szívdobogás jött rám mintha kiakart volna szakadni a mellkasom olyan érzés volt, légszomj, verejtékezés és fáztam de csak a hátamon éreztem és elkapott a félelemérzet is mintha valami még lett volna rajtam kívül a szobában és az csinálja velem ezt. Közben képek villantak be. Egyszerűen nem tudtam megmozdulni amíg tartott és mintha valami belenyomott volna az ágyba olyan érzés volt. Úgy éreztem, hogy azok az utolsó perceim. És volt már ilyen korában is de ennyire durva még nem volt.

21/F


2014. jan. 19. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt alvás paralizisnek hívják. Nekem régen többször volt. Mondjuk én hallucináltam is. Nem tudom mennyire tartozik ez az ezotériához. :D
2014. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mostanában egyre több ember lesz ap-s a ezón belül ... Persze a fele csak kamu...
2014. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ebben nincs semmi különös.

Az alvásparalízis természetes jelenség.

2014. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez inkább pánikbetegség.

Az egészség kategóriában a helye.

2014. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!