Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Zajok a házban, nyugtalan...

Neuhauser László kérdése:

Zajok a házban, nyugtalan kiskutya, és egyéb furcsaságok. Mi ez?

Figyelt kérdés

Hali

Nem igazán hiszek az ilyesmiben, de eléggé beparáztam

Aludni készültem, halkan szól a zene, fekszem az ágyon félig betakarva.

Egyszer csak mintha valaki elkezdte volna lehúzni a takarót

Nem bírtam mozdulni, nem kaptam levegőt, és megszólalni sem tudtam

10-12 másodperc után vége volt, és a takaró tényleg le volt húzva

ekkor kintről zörgést hallottam, két régi edény leesett.

a földre tettem mindent, majd vissza jöttem a szobába

pár perc múlva megbolondult az elektronika, a telefon magától "felébredt" a zene hangosabb lett, és egy olyan számra ugrott, ami nem is volt a lejátszási listában.


elkezdtem helyre állítani ezeket, amikor kintről mintha valami rugdosta volna az edényeket a földön.

sötétben mentem ki addig, hogy rá tudjak hirtelen világítani lámpával, de abban a pillanatban megszűnt a zaj, és nem volt ott semmi.


Az egyik kiskutya is napok óta nyugtalan, időnként eszeveszetten elkezd vonyítani, de úgy mint akit kínoznak.

Csak egyetlen egy csinálja ezt, a többi nyugodt


Gondoltam rá, hogy valami kisállat, egér, vagy valami mászkál, de ez a takarós dolog megrémített.....



2013. aug. 12. 05:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Egér valószínűleg.

Biztos, hogy nem valami misztikus maszlag.

2013. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most egyedül vagyok itthon a kiskutyámmal(3 hónapos)

és én be paráztam azon amit csinált a falra bámul és közbe forgatja a fejét és ugat meg úgy futott ki a konyhából mintha üldözné valaki de hát...Próbálok nem ilyenekre gondolni...

2013. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A zajokat és a kiskutya viselkedését letudtam azzal, hogy biztos egér.


A zene hengerejét nyilván az elektromos hálózat ingadozása okozta (az erősítőn lett magasabb a hangerő, mintha feltekertem volna, de nem nyúltam hozzá)


a telefon már érdekesebb dolog, meg ez, hogy fulladtam, és "magától" lecsúszott rólam a takaró, és megszólalni sem tudtam, nem bírtam a számat sem kinyitni.


Bár nem hiszem, hogy szellem, vagy akármi, ufók, stb. voltak, nyilván van tudományos magyarázat :)


Csak ott hirtelen nagyon ijesztő volt, totál beparáztam.

2013. aug. 12. 11:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Mégis, miféle tudományos magyarázat lehet erre?

Az nem hangzik valami tudományosan, hogy egy aprócska egér edényeket ver le a falról, aztán még hangosan zörög is velük.

Lehetett szellem jelenség.Valami volt a közeledben, ami hatással volt a tudatállapotodra, azért volt a bénultság, mialatt lehúzta rólad a takarót.

Velem is fordult elő hasonló néhányszor.

2013. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg elaludtál már zene közben, vagy már nagyon alfában voltál és nem tűnt fel, hogy kitakaróztál. A leeső edényekre ijedtél fel, kimentél, visszajöttél, álmos voltál a zene hangosabbnak tűnt, kint meg lehetett már akármi, nem jól raktad vissza, besüppedt az edény vagy ilyesmi. Nálam is van h az edények összeroskadnak/eldőlnek az este a mosogatóban. Vagy a kutya járkált, vagy patkány. A kiskutyák meg ilyenek, bolondok, rá kell csapni az orrára, aztán megnyugszik. De lehet csak a patkánytól fél, vagy süntől vagy vmitől. Vagy a többi kutyával van baja. én pl. múltkor másnaposan, napszúrással, kialvatlanul azt hittem h járkálok a vonaton és beszélgetek mindenkivel, meg olyanokat hallok akik ott sincsenek. aztán haver mondta h az egész vonatutat csendben nyugodtan végigültem (kb. 2 óra) meg vagy 2x10 percre bealudtam. hallucináció. néha megesik velem ez ha teljesen egészséges vagyok csak nagyon álmos. este meg hajlamos az ember bebeszélni a képtelenséget is, felnagyítani. Nappal, érdekes módon, miért nem szoktak ilyenek történni?
2013. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyjából egyet is értek, a zene ténleg hangosabb volt, emlékeszem, minden éjjel 5 - ös hangerőn hallgatom (40 a MAX) , és mikor visszajöttem 10-esen volt
2013. aug. 13. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
az alvásos cucc meg lehet alavási paralÍzis, elég gyakori. nekem is sokszor volt már. kicsit utána olvashatsz: [link]
2013. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez már mindent megmagyaráz
2013. aug. 15. 13:51
 9/12 anonim válasza:
Ó b+, most,h ezt elolvastam eléggé beszartam... akk ma se megyek már pisilni...
2013. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig is mondtam Én ,hogy a törpe vízi lovak,már pedig léteznek....és a média meg az ellenkezőjét akarta elhitetni velünk...
2013. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!